шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни26Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити надувний матрац Intex 59895 за ціною від 285 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Intex 59895

Розміри (см): 188x71x15; Насос: без насоса; підголовник; Кількість повітряних камер: 1; Ребра жорсткості: у формі склянки; Кількість місць: 1; Тип: матрац для купання
Колір
Тип
матрац для купання
Кількість місць
1
Ребра жорсткості
у формі склянки
Кількість повітряних камер
1
Функції та можливості
підголовник
Комплектація
без насоса
Розміри (ДхШхТ)
188x71x15 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 285  до 799 грн.
Пляжний надувний матрац із підголівником Intex 59895, 188 х 71 см
Pool.ua (Ужгород)
285 грн.
← купити
Матрац склянка велика, 188x171 см, 59895
MAUDAU (Київ)
416 грн.
← купити
Набір Матрац надувний пляжний для плавання Intex 59895 Рожевий (Intex 59895 pink) + Ножний насос Intex 69611 (6941057466118)
Rozetka.ua (Київ)
747 грн.
← купити
Матрац надувний пляжний для плавання Intex 59895 Orange (Intex 59895 pink)
Rozetka.ua (Київ)
459 грн.
← купити
Матрац надувний пляжний для плавання Intex 59895 Blue (Intex 59895 blue)
Rozetka.ua (Київ)
399 грн.
← купити
Матрац надувний INTEX стакан великий 188х171см помаранчевий 59895 NP
Rozetka.ua (Київ)
492 грн.
← купити
Матрац надувний INTEX 188х71см помаранчевий склянки до 100кг арт.59895
Rozetka.ua (Київ)
553 грн.
← купити
Надувний матрац для плавання Intex 59895-blue (Блакитний)
Rozetka.ua (Київ)
561 грн.
← купити
Надувний матрац для плавання Intex 59895-Pink (Рожевий)
Rozetka.ua (Київ)
510 грн.
← купити
Надувний матрац для плавання дитячий Intex 59895 Блакитний 188х71 см (IP-174140)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Надувний матрац для плавання Блакитний Intex 59895-blue (Довжина 188 x Ширина 71см)
Rozetka.ua (Київ)
666 грн.
← купити
Надувний матрац для плавання Рожевий Intex 59895-pink (Довжина 188 x Ширина 71см)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Надувний пляжний матрац Intex 59895 вініловий 188х71 см з підголівником Рожевий (127-9-59895.1)
Rozetka.ua (Київ)
531 грн.
← купити
Надувний матрац Intex 59895 пляжний вініловий 188х71 см з підголівником Зелений (127-9-59895)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Пляжний надувний матрац із підголівником Intex 59895, 188 х 71 см, блакитний
Rozetka.ua (Київ)
499 грн.
← купити
Пляжний надувний матрац із підголівником Intex 59895, 188 х 71 см, жовтий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Матрац надувний одномісний Intex 59895NP 188 х 71 см блакитний з зеленим
Rozetka.ua (Київ)
500 грн.
← купити
Матрац надувний блакитний Intex (59895) (46978)
Rozetka.ua (Київ)
429 грн.
← купити
Матрац склянка велика, 188x171 см, 59895
Rozetka.ua (Київ)
505 грн.
← купити
Надувний матрац для плавання Intex 188x71см блакитний (IND-59895-blue)
Rozetka.ua (Київ)
488 грн.
← купити
Матрац надувний пляжний для плавання Intex 59895 188*71 см до 100 кг Синій (T7-59895)
Rozetka.ua (Київ)
799 грн.
← купити
Матрац надувний пляжний для плавання Intex 59895 188*71 см до 100 кг Рожевий (T7-59895)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Надувний матрац-шезлонг 188x71 см Intex 59895 Рожевий
Rozetka.ua (Київ)
527 грн.
← купити
Надувний матрац-шезлонг 188x71 см Intex 59895 Блакитний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Пляжний надувний матрац із підголівником Intex 59895, 188 х 71 см, блакитний
Rozetka.ua (Київ)
518 грн.
← купити
Пляжний надувний матрац із підголівником Intex 59895, 188 х 71 см
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intex 59895, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: надувний матрац Intex 59895. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на надувний матрац Intex 59895 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія