шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни22Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити прибиральна машина Intex ZX100 за ціною від 2795 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Intex ZX100

Бак для сміття (л): 1.5; Самохідна; Тип: робот для басейнів
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2900 грн.    до  4800 грн.

від 2 795  до 5 039 грн.
Робот-пилосос для басейну Intex 28006
Redprice.sale (Львів)
3 595 грн.
← купити
Робот-пилосос для догляду за басейном Intex 28006 (ZX100) — очищення дна. Працює від фільтр-насоса 7 900 ÷ ... л/год
Pool.ua (Ужгород)
2 795 грн.
← купити
Донний пилосос для чищення басейнів Intex ZX100 Auto Pool Cleaner (28006)
Rozetka.ua (Київ)
3 999 грн.
← купити
Робот-пилосос для басейну Intex 28006
Saren.com.ua (Львів)
3 602 грн.
← купити
Автоматичний підводний вакуумний робот - пилосос Intex для очищення басейнів до 40000 л 28006 ZX100
Rozetka.ua (Київ)
3 313 грн.
← купити
Робот пилосос для очищення стін і дна басейну Intex від 6056 л/год (28006)
Rozetka.ua (Київ)
3 699 грн.
← купити
Робот-пилосос для басейну Intex 28006 потужність 6000-13000 л/год, 38 мм (IP-174113)
Rozetka.ua (Київ)
4 053 грн.
← купити
Робот-пилосос Intex ZX100 (28006) - для басейну, підключення до насоса, від 6056 л/год
Rozetka.ua (Київ)
4 344 грн.
← купити
Робот-пилосос для басейну автоматичний підводний Intex 28006
Rozetka.ua (Київ)
4 395 грн.
← купити
Робот-пилосос для басейнів Intex 28006 (ZX100). Від 6056 л/год
Rozetka.ua (Київ)
3 489 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intex ZX100, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: прибиральна машина Intex ZX100. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на прибиральна машина Intex ZX100 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія