шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мікрофон JBL Quantum Stream Wireless USB-C

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3
Купити мікрофон JBL Quantum Stream Wireless USB-C за ціною від 3499 грн.
Відео 1Фото 17

Характеристики та опис JBL Quantum Stream Wireless USB-C

Вага (г): 11; Час роботи (год): 6; Джерело живлення: акумулятор; Радіус дії (м): 100; мобільний застосунок; бездротове підключення; Звуковий тиск (дБ): 100; Чутливість (дБ): -36; Діаграма спрямованості: Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; всеспрямований; Принцип дії: конденсаторний; Мікрофон: петличний / для телефону
Колір
Радіосистема
Мікрофонпетличний / для телефону
Принцип діїконденсаторний
Технічні характеристики
Спрямованість мікрофонавсеспрямований
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Чутливість-36 дБ
Звуковий тиск100 дБ
Частота дискретизації АЦП48 кГц
Розрядність АЦП16 біт
Функції та роз'єми
Функції та можливостібездротове підключення
регулювання чутливості
відключення мікрофона
мобільний застосунок / JBL Headphones App /
Роз'єм підключенняUSB-C / ресивер /
Інше
Радіус дії100 м
Джерело живленняакумулятор / 130 мАгод /
Час роботи6 год
Матеріал корпусапластик
Вага11 г
Комплектаціяресивер
трансмітер
вітрозахист
кейс-зарядка / 20 год роботи /
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3200 грн.    до  5000 грн.

від 3 499  до 4 650 грн.
Микрофон JBL Quantum Stream Wireless USB-C (JBLSTRMWLUSBCBLK)
Showmuz.com (Львів)
3 499 грн.
← купити
Мікрофон JBL Quantum Stream Wireless Lightning Black (JBLSTRMWLLGHTBLK) JBLSTRMWLLGHTBLK
Click.ua (Київ)
4 499 грн.
← купити
Мікрофонна радіосистема JBL Quantum Stream Wireless USB-C (JBLSTRMWLUSBCBLK)
Touch (Дніпро)
3 699 грн.
← купити
Мікрофонна радіосистема для смартфона JBL Quantum Stream Wireless USB-C (JBLSTRMWLUSBCBLK)
Semtech.com.ua (Луцьк)
4 389 грн.
← купити
Мікрофонна радіосистема для смартфона JBL Quantum Stream Wireless USB-C (JBLSTRMWLUSBCBLK)
Justbuy.com.ua (Київ)
4 199 грн.
← купити
Мікрофонна радіосистема для смартфона JBL Quantum Stream Wireless USB-C (JBLSTRMWLUSBCBLK)
Timesport.com.ua (Львів)
4 383 грн.
← купити
Мікрофонна радіосистема JBL Quantum Stream Wireless USB-C (JBLSTRMWLUSBCBLK) [163951]
Rozetka.ua (Київ)
4 599 грн.
← купити
Мікрофон бездротовий петличний JBL QUANTUM Stream Wireless USB-C чорний (JBLSTRMWLUSBCBLK)
Rozetka.ua (Київ)
4 650 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати JBL Quantum Stream Wireless USB-C, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мікрофон JBL Quantum Stream Wireless USB-C. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мікрофон JBL Quantum Stream Wireless USB-C у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія