шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни325Опис Відгуки1Обговорення1Корисне6
Купити портативна колонка JBL Xtreme 4 за ціною від 9349 грн.
Відео 24Фото 24

Характеристики та опис JBL Xtreme 4

Вага (г): 2100; Розміри (мм): 149x297x141; Матеріал: пластик; Функція Power Bank; USB-порт для зарядки: USB-C; Час автономної роботи (год): 24; Ємність акумулятора (мАгод): 9444; Додатково: ручка / ремінець; мобільний застосунок; Підтримка кодеків: Функції та можливості: Multipoint; Синхронізація колонок: Auracast
Рейтинг за відгуками:
0
1
Колір
Підключення
Джерела та носіїBluetooth v5.3
Характеристики акустики
Кількість каналів2.0 (стерео)
Кількість смуг2
Співвідношення сигнал / шум80 дБ
Пасивний випромінювач
Вихідна потужність70 Вт
Частотний діапазон44 – 20000 Гц
Синхронізація колонокAuracast
Функції та можливостіMultipoint
мобільний застосунок / JBL Portable /
Додатковоручка / ремінець
Акумулятор
Ємність акумулятора9444 мАгод / 7.2 V /
Час автономної роботи24 год
Час зарядки3.5 год
USB-порт для зарядкиUSB-C
Функція Power Bank
Інше
Захист від вологиIP67
Матеріал корпусапластик
Розміри (ВхШхГ)149x297x141 мм
Вага2100 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  9750 грн.    до  13500 грн.

Портативність - так. Якщо для дому і нікуди з нею то краще дивитися на Boombox.
6 жовтня 2024, 14:42 #
Переваги:Еквалайзер
Час роботи
Бас та саме звучання
Розмір
У комплекті є зарядка на 60W, яка підійде і для телефону

Недоліки:Якщо вийняти батарею з колонки, то від розетки вона не працюватиме у мене не працювала. А шкода, адже таким чином можна було б зберегти батарею.

Коментар:Користуюся вже кілька місяці, в цілому задоволений.
1) Від розетки грає голосніше, це відчувається, але басу не додається.
2) Найкраще використовувати не більше ніж на 70%, бо потім колонка не додає басу, а можливо, і трохи його ріже.
3) Працює доволі довго, в змішаному режимі вийшло приблизно 17 годин.
4) Є власний еквалайзер, який значно додає басу, і колонка починає звучати по-іншому.
5) У мене був BoomBox 1, і можу сказати, що по гучності він на рівні з ним, але фізику не наї... обманиш, басу достатньо але все таки той об'єм басу від BoomBox, напевно ще не дотягується. Проте все залежить від того, де стоїть колонка. Якщо поставити її в куток або десь, де бас буде відбиватися, іноді навіть в еквалайзері треба його зменшувати, бо надто бахкає. Тобто, якщо колонку поставити на підвіконня або на підлогу біля стіни та слухати на 1-70% гучності басу вистачає особливо для її розмірів так взагалі.

Автор:Шава  пользуюсь JBL Xtreme 4 кілька місяців

від 9 349  до 16 471 грн.
JBL Акустика портативна JBL Xtreme 5 Blue (JBLXTREME5BLU)
MTA.ua (Київ)
13 999 грн.
← купити
Акустична система JBL Xtreme 4 Black (JBLXTREME4BLKEUNA) JBLXTREME4BLKEUNA
Artline.ua (Київ)
10 999 грн.
← купити
Акустика JBL Xtreme 4 Black (JBLXTREME4BLKEUNA)
Portativ.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка JBL Xtreme 4 Blue (JBLXTREME4BLU) JBLXTREME4BLU
GRO (Київ)
10 199 грн.
← купити
Акустична система JBL Xtreme 4 Blue (JBLXTREME4BLUEP)
Babuy.com.ua (Київ)
10 499 грн.
← купити
Портативна колонка JBL Xtreme 4 Black (JBLXTREME4BLKEUNA) JBLXTREME4BLKEUNA
ШО (Київ)
← купити
Портативна акустика JBL Xtreme 4 Camo (JBLXTREME4CAMOEUNA) JBLXTREME4CAMOEUNA
Moyo.ua (Київ)
← купити
Акустична система JBL Xtreme 4 Camo (JBLXTREME4CAMOEUNA) JBLXTREME4CAMOEUNA
Click.ua (Київ)
← купити
Портативна акустика JBL Xtreme 4 Black (JBLXTREME4BLKEUNA) JBLXTREME4BLKEUNA
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Акустика Jbl Xtreme 4 Black Офіційна гарантія Ua
Цифра (Київ)
10 549 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати JBL Xtreme 4, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: портативна колонка JBL Xtreme 4. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на портативна колонка JBL Xtreme 4 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія