шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни136Опис Відгуки  Обговорення  Корисне6
Купити портативна колонка JBL Xtreme 5 за ціною від 11599 грн.
Відео 16Фото 27

Характеристики та опис JBL Xtreme 5

Вага (г): 2900; Розміри (мм): 165x346x155; Матеріал: пластик; Функція Power Bank; USB-порт для зарядки: USB-C; Час автономної роботи (год): 28; Ємність акумулятора (мАгод): 9444; Додатково: ручка / ремінець; світлові ефекти; мобільний застосунок; Функції та можливості: Multipoint; LC3 (LE Audio); Підтримка кодеків: AAC
Колір
Підключення
Джерела та носіїBluetooth v6.0
Характеристики акустики
Кількість каналів1.0 (моно)
Кількість смуг2
Співвідношення сигнал / шум80 дБ
Пасивний випромінювач
Вихідна потужність130 Вт / AC power mode, 90 Вт - Battery mode /
Частотний діапазон40 – 20000 Гц
Синхронізація колонокAuracast
Підтримка кодеківAAC
LC3 (LE Audio)
Функції та можливостіMultipoint
мобільний застосунок / JBL Portable /
світлові ефекти
Додатковоручка / ремінець
Акумулятор
Ємність акумулятора9444 мАгод / 7.2 В /
Час автономної роботи28 год
Час зарядки3.5 год
USB-порт для зарядкиUSB-C
Функція Power Bank
Інше
Захист від вологиIP68
Матеріал корпусапластик
Розміри (ВхШхГ)165x346x155 мм
Вага2900 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 11 599  до 19 751 грн.
JBL Акустика портативна JBL Xtreme 5 Black (JBLXTREME5BLK)
MTA.ua (Київ)
13 999 грн.
← купити
Акустика JBL Xtreme 5 Blue (JBLXTREME5BLU)
Portativ.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка JBL Xtreme 5 Squad (JBLXTREME5SQUAD) JBLXTREME5SQUAD
GRO (Київ)
12 279 грн.
← купити
Портативна акустика JBL Xtreme 5 Blue (JBLXTREME5BLU) JBLXTREME5BLU
ШО (Київ)
← купити
Портативна акустика JBL Xtreme 5 Camouflage (JBLXTREME5SQUAD) JBLXTREME5SQUAD
Moyo.ua (Київ)
← купити
Портативна акустика JBL Xtreme 5 Black (JBLXTREME5BLK) JBLXTREME5BLK
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Акустика JBL Xtreme 5 (JBLXTREME5BLK) Black
Citrus.ua (Київ)
← купити
Акустика Jbl Xtreme 5 Blue Офіційна гарантія Ua
Цифра (Київ)
12 599 грн.
← купити
Акустика Jbl Xtreme 5 Blue Офіційна гарантія Ua
Stls.store (Київ)
12 999 грн.
← купити
Портативна акустика JBL Xtreme 5 Squad (JBLXTREME5SQUAD)
Touch (Дніпро)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати JBL Xtreme 5, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: портативна колонка JBL Xtreme 5. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на портативна колонка JBL Xtreme 5 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія