шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни4Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити дитяче автокрісло Joie i-Traver за ціною від 8990 грн.
Відео 4Фото 11

Характеристики та опис Joie i-Traver

Вага (кг): 5.7; Тип ременів: відсутні; Додатковий боковий захист; підлокітники; анатомічна подушка; висоти підголівника; Рекомендований зріст (см): 100 – 150; Результат тесту безпеки ADAC: добре (1.6–2.5); 3 (22 – 36 кг); Вагова група: 2 (15 – 25 кг)
Вагова група
2 (15 – 25 кг)
3 (22 – 36 кг)
Результат тесту безпеки ADAC
добре (1.6–2.5) / 1.8 /
Вікова група
3 – 7 років
6 – 12 років
Рекомендований зріст
100 – 150 см
Кріплення
ременем безпеки
ISOFIX
Розміщення
по ходу руху
Регулювання
висоти підголівника
Оснащення
знімний чохол
анатомічна подушка
підлокітники
Додатковий боковий захист
Тип ременів
відсутні
Вага
5.7 кг
Країна походження бренду
Велика Британія
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7500 грн.    до  10500 грн.

від 8 990  до 10 300 грн.
Автокрісло Joie i-Traver Signature гр. 2-3 15-36 кг Signature Maple, 5056080620558
Rozetka.ua (Київ)
8 990 грн.
← купити
Автокрісло Joie i-Traver Signature гр. 2-3 15-36 кг Signature Ebony, 5056080620527
Rozetka.ua (Київ)
8 999 грн.
← купити
Автокрісло Joie i-Traver Signature гр. 2-3 15-36 кг Signature Eclipse Mesh, 5056080623702
Rozetka.ua (Київ)
10 300 грн.
← купити
Автокрісло Joie i-Traver Signature гр. 2-3 15-36 кг Signature Evergreen, 5056080620534
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Joie i-Traver, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дитяче автокрісло Joie i-Traver. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дитяче автокрісло Joie i-Traver у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія