шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Joyroom (ємність)
< 10 000 мАгод
~ 30 000 мАгод
Каталог товарів

Ціни27Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Joyroom JR-PBF05 за ціною від 2194 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Joyroom JR-PBF05

Вага (г): 495; Розміри (мм): 144x67x34; Матеріал корпуса: пластик; Чохол; Функції: інфо-дисплей; Комплектні дроти (адаптери): USB-C; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; Потужність (на всі порти) (Вт): 15; USB-A1 (Вт): 30; USB-C2 (Вт): 65; USB-C1 (Вт): 65
Ємність батареї30000 мАгод
116 Вт*год
Реальна ємність18000 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C2 шт.
USB-A1 шт.
USB-C165 Вт
USB-C265 Вт
USB-A130 Вт
Потужність (на всі порти)15 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C / 2 шт. /
Потужність заряду powerbank'у65 Вт
Час повної зарядки2.7 год
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Комплектні дроти (адаптери)USB-C / 100 Вт /
Функціїінфо-дисплей
Інше
Чохол
Матеріал корпусапластик
Розміри144x67x34 мм
Вага495 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 194  до 4 156 грн.
Joyroom Зовнішній портативний акумулятор Joyroom JR-PBF05 30000mAh Black
MTA.ua (Київ)
2 449 грн.
← купити
Повербанк (Powerbank) Joyroom JR-PBF05 30000mAh 65W Black
Openshop.ua (Київ)
2 914 грн.
← купити
JOYROOM JR-PBF05
Mallprix.com (Київ)
2 412 грн.
← купити
Універсальна мобільна батарея Joyroom JR-PBF05 30000mAh 65W Black
Click.ua (Київ)
2 699 грн.
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Joyroom JR-PBF05 30000mAh Black
Soho.com.ua (Київ)
2 489 грн.
← купити
Powerbank JOYROOM 30000mAh 65W (JR-PBF05) Black JR-PBF05
Telemart.ua (Київ)
2 194 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Joyroom 30000 mAh 65W (JR-PBF05)
Zaua.store (Львів)
2 851 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (Power Bank) Joyroom JR-PBF05 30000mAh 65W Black
Denika.ua (Харків)
2 488 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Joyroom 30000 mAh 65W (JR-PBF05)
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 854 грн.
← купити
УМБ Joyroom 30000 65W USB-A, 2xUSB-C In/Out,PD,QC3.0 Black JR-PBF05
Comtrading.ua (Київ)
2 664 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Joyroom JR-PBF05, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Joyroom JR-PBF05. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Joyroom JR-PBF05 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія