шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Прибиральна машина Karcher WV 4-4 Plus

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити прибиральна машина Karcher WV 4-4 Plus за ціною від 2975 грн.
Відео 3Фото 10

Характеристики та опис Karcher WV 4-4 Plus

Вага (кг): 0.7; Габарити (см): 133 x 281 x 311; Бак для відпрацьованого розчину (л): 0.15; Ширина всмоктування (см): 28; Джерело живлення: акумулятор; Тип: пилосос для вікон
Тип
пилосос для вікон
Джерело живлення
акумулятор
Ширина всмоктування
28 см
Бак для відпрацьованого розчину
0.15 л
Тип батареї
Li-Ion
Напруга
4.2 В
Ємність акумулятора
2.5 Агод
Час роботи
40 хв
Габарити
133 x 281 x 311 см
Вага
0.7 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 975  до 5 971 грн.
Акумуляторний віконний пилосос Karcher WV 4-4 Plus, каркас
Tools.net.ua (Київ)
3 499 грн.
← купити
Віконний пилосос Karcher WV 4-4 Plus (1.633-540.0)
Saren.com.ua (Львів)
3 900 грн.
← купити
Karcher WV 4-4 Plus 1.633-540.0
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
3 692 грн.
← купити
Склоочисник Karcher WV 4-4 Plus 1.633-540.0 40 хв 120 м2 Без акумулятора 633-540
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
5 020 грн.
← купити
Склоочисник акумуляторний Karcher WV 4-4 Plus (без АКБ та ЗП) 1.633-540.0
Motoblok.biz (Київ)
3 199 грн.
← купити
Акумуляторний віконний пилосос Karcher WV 4-4 Plus(1.633-540.0)
Nota-bene.com.ua (Київ)
3 722 грн.
← купити
Віконний пилосос Karcher WV 4-4 Plus (1.633-540.0)
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 896 грн.
← купити
Пилосос віконний Karcher WV 4-4 Plus (11.633-540.0) без АКБ і ЗП
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Віконний пилосос Karcher WV 4-4 Plus (1.633-540.0)
Redprice.sale (Львів)
3 893 грн.
← купити
Віконний пилосос Karcher WV 4-4 Plus (1.633-540.0)
Tomdom.in.ua (Львів)
3 899 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Karcher WV 4-4 Plus, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: прибиральна машина Karcher WV 4-4 Plus. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на прибиральна машина Karcher WV 4-4 Plus у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія