шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Акустична система KEF LS50 Wireless II

Ціни22Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити акустична система KEF LS50 Wireless II за ціною від 74330 грн.
Відео 26Фото 25

Характеристики та опис KEF LS50 Wireless II

Bluetooth; коаксіальний; оптичний; mini-Jack (3.5 мм); Фазоінвертор: фазоінвертор ззаду; Загальний частотний діапазон (Гц): 45 – 28000; Максимальна потужність підсилювача: 380; Кількість смуг: 2; Кількість динаміків: 2; Кількість каналів: комплект 2.0; Тип: активна; Розміщення: полична
Колір
Призначеннядомашня
Розміщенняполична
Технічні характеристики
Типактивна
Кількість каналівкомплект 2.0
Кількість динаміків2 / коаксіальний динамік /
Кількість смуг2
Чутливість108 дБ
Потужність / частота
Максимальна потужність підсилювача380 Вт
Загальний частотний діапазон45 – 28000 Гц
Конструкція
Особливості конструкціїфазоінвертор ззаду
Роз'єми
Входиmini-Jack (3.5 мм)
оптичний
коаксіальний
Інше
Bluetooth+
Діаметр ВЧ динаміка25 мм
Діаметр НЧ (НЧ/СЧ) динаміка130 мм
Матеріал оздобленняMDF
Габарити фронтальних колонок (ВхШхГ)31x20x31 см
Вага20.1 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  105000 грн.    до  175000 грн.

від 74 330  до 168 437 грн.
KEF LS50 Wireless II Carbon Black
Mirakustiki.ua (Київ)
127 920 грн.
← купити
Мультимедійні колонки KEF LS50 Wireless II Mineral White
Timesport.com.ua (Львів)
148 000 грн.
← купити
Мультимедійні колонки KEF LS50 Wireless II Sand Shell
Justbuy.com.ua (Київ)
76 400 грн.
← купити
Мультимедійні колонки KEF LS50 Wireless II Carbon Black
Semtech.com.ua (Луцьк)
141 711 грн.
← купити
Акустична система KEF LS50 Wireless II META Mineral White
Rozetka.ua (Київ)
168 437 грн.
← купити
KEF LS50 Wireless II Crimson Red
Mirakustiki.ua (Київ)
← купити
KEF LS50 Wireless II Mineral White
Mirakustiki.ua (Київ)
← купити
KEF LS50 Wireless II Titanium Grey
Mirakustiki.ua (Київ)
← купити
Мультимедійні колонки KEF LS50 Wireless II Carbon Black
Timesport.com.ua (Львів)
141 705 грн.
← купити
Мультимедійні колонки KEF LS50 Wireless II Titanium Grey
Timesport.com.ua (Львів)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати KEF LS50 Wireless II, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: акустична система KEF LS50 Wireless II. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на акустична система KEF LS50 Wireless II у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія