шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Акустична система KEF LSX II LT

Ціни21Опис Відгуки  Обговорення  Корисне16Аксесуари
Купити акустична система KEF LSX II LT за ціною від 31020 грн.
Відео 10Фото 19

Характеристики та опис KEF LSX II LT

пульт ДК; Підтримка aptX; Bluetooth: v 5.0; USB-порт; оптичний; Фазоінвертор: фазоінвертор ззаду; Загальний частотний діапазон (Гц): 49 – 47000; Сумарна потужність (Вт): 200; Кількість смуг: 2; Кількість динаміків: 2; Кількість каналів: комплект 2.0; Тип: активна; Розміщення: полична
Колір
Призначеннядомашня
Розміщенняполична
Технічні характеристики
Типактивна
Кількість каналівкомплект 2.0
Кількість динаміків2 / коаксіальний динамік /
Кількість смуг2
Потужність / частота
Сумарна номінальна потужність200 Вт
Загальний частотний діапазон49 – 47000 Гц / - 6 дБ /
Конструкція
Особливості конструкціїфазоінвертор ззаду
Роз'єми
Входиоптичний
USB-порт / USB C /
ВиходиRCA / на сабвуфер /
Інше
Bluetoothv 5.0
Підтримка aptX
пульт ДК
Діаметр ВЧ динаміка19 мм
Діаметр НЧ (НЧ/СЧ) динаміка115 мм
Матеріал оздобленнятекстиль
Габарити фронтальних колонок (ВхШхГ)24x15.5x18 см
Вага6.8 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 31 020  до 67 238 грн.
KEF LSX II LT Graphite Grey
Mirakustiki.ua (Київ)
51 948 грн.
← купити
Акустичні колонки KEF LSX II LT Sage Green
Redprice.sale (Львів)
59 138 грн.
← купити
Акустичні колонки KEF LSX II LT Sage Green (SP4077J2CA)
Justbuy.com.ua (Київ)
31 020 грн.
← купити
Акустичні колонки KEF LSX II LT Graphite Grey
Semtech.com.ua (Луцьк)
59 141 грн.
← купити
Акустичні колонки KEF LSX II LT Sage Green
Rozetka.ua (Київ)
67 238 грн.
← купити
KEF LSX II LT Stone White
Mirakustiki.ua (Київ)
← купити
KEF LSX II LT Sage Green
Mirakustiki.ua (Київ)
← купити
Акустичні колонки KEF LSX II LT Stone White
Redprice.sale (Львів)
← купити
Акустичні колонки KEF LSX II LT Graphite Grey
Redprice.sale (Львів)
← купити
Акустичні колонки KEF LSX II LT Sage Green
Saren.com.ua (Львів)
59 145 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати KEF LSX II LT, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: акустична система KEF LSX II LT. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на акустична система KEF LSX II LT у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія