шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 9Відгуки  Обговорення  Корисне  Шини10+
Купити диск  за ціною від 3659 грн.

Серия KFZ 130403

Модифікації KFZ 130403 1
Характеристики [130403 6,5x16/5x114,3 ET40 DIA66,1]
Ширина диска
6.5 "
Діаметр
16 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
114.3 мм
Виліт
40 мм
Діаметр центрального отвору
66.1 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Можливі кольори
сріблястий
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2800 грн.    до  5000 грн.
SPORTMAX RACING D2767
7x16/5x114,3 ET38 DIA67
від 3 850 грн.
SPORTMAX RACING 3312
7x16/5x114,3 ET40 DIA67
від 2 883 грн.
Kyowa Racing 230
7x16/5x114,3 ET40 DIA73
від 3 961 грн.
Replica HY132
6,5x16/5x114 ,3 ET41 DIA67
від 3 735 грн.
Replica CT3329
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA64
SPORTMAX RACING 3270
7x16/5x114,3 ET40 DIA67
від 3 970 грн.
Replica CT2204
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA67
від 3 861 грн.
Replica CT4346
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA67
WSP Italy W2403
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA64
від 3 730 грн.
SPORTMAX RACING L290
7x16/5x114,3 ET40 DIA67
від 4 010 грн.
Replica CT1752
6x16/5x114,3 ET43 DIA67
TechLine 1603
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA67
від 3 995 грн.
Replica CT2217
7x16/5x114,3 ET40 DIA67
від 4 054 грн.
Replica CT4347
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA67
SPORTMAX RACING 3111Z
7x16/5x114,3 ET38 DIA67
від 3 770 грн.
TechLine 1613
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA67
від 4 026 грн.
SPORTMAX RACING 3260
7x16/5x114,3 ET38 DIA67
SPORTMAX RACING 265
7x16/5x114,3 ET38 DIA67
від 3 846 грн.
SPORTMAX RACING 252
7x16/5x114,3 ET40 DIA67
Replica CT5521
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA60
від 4 087 грн.
Allante T1067
7x16/5x114,3 ET35 DIA67
від 3 793 грн.
Replica CT2543
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA67
від 4 118 грн.
SPORTMAX RACING 355
7x16/5x114,3 ET38 DIA67
від 4 126 грн.
SPORTMAX RACING 3347
7x16/5x114,3 ET42 DIA67
від 4 030 грн.
SPORTMAX RACING 3111Z
7x16/5x114,3 ET42 DIA67
від 4 040 грн.
Replica CT6120
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA60
від 4 177 грн.
Replica CT2329
CT2329 6.5x16/5x114 .3 ET4...
Replica CT2429
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA67
Vossen CVT
7x16/5x114,3 ET35 DIA67
від 3 645 грн.
SPORTMAX RACING 392
7x16/5x114,3 ET40 DIA67

від 3 659  до 4 274 грн.
ALST KFZ 130403 HybridRad (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET40 DIA66.1) silver
Avtopik.ua (Одеса)
4 042 грн.
← купити
ALST (KFZ) ALST (KFZ) 130403 S R16 W6.5 PCD5x114.3 ET40 DIA66.1
Rezina.cc (Київ)
3 884 грн.
← купити
Диски ALST (KFZ) 130403 HybridRad 6,5x16 5x114,3 ET40 DIA66,1 (silver)
Shinportal.com (Запоріжжя)
3 955 грн.
← купити
ALST (KFZ) 130403 S R16 W6.5 PCD5x114.3 ET40 DIA66.1
Tyresale.com.ua (Київ)
3 780 грн.
← купити
ALST (KFZ) ALST (KFZ) 130403 S R16 W6.5 PCD5x114.3 ET40 DIA66.1
Faynaguma.com.ua (Львів)
3 659 грн.
← купити
Диск KFZ 130403 HybridRad Silver R16 W6,5 PCD5x114,3 ET40 DIA66,1
Garazh.ua (Київ)
3 790 грн.
← купити
ALST 130403 HybridRad Silver R16 W6.5 PCD5x114.3 ET40 DIA66
Guma.com.ua (Мукачево)
4 274 грн.
← купити
Сталеві диски ALST (KFZ) 130403 HybridRad R16 W6.5 PCD5x114.3 ET40 DIA66.1 (silver)
Rozetka.ua (Київ)
4 214 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати KFZ 130403 6,5x16/5x114,3 ET40 DIA66,1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диск . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диск у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія