шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 9Відгуки  Обговорення  Корисне  Шини
Купити диск  за ціною від 4452 грн.

Серия KFZ 6011

Модифікації KFZ 6011 1
Характеристики [6011 6x16/5x118 ET68 DIA71,1]
Ширина диска
6 "
Діаметр
16 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
118 мм
Виліт
68 мм
Діаметр центрального отвору
71.1 мм
Тип
штамповані
Матеріал
сталеві
Можливі кольори
чорний
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3600 грн.    до  6000 грн.

від 4 452  до 5 412 грн.
ALST KFZ 6011 (R16 W6 PCD5x118 ET68 DIA71.1) black
Avtopik.ua (Одеса)
4 683 грн.
← купити
Стальные диски ALST 6011 6,0x16 PCD5x118 ET68 D71,1 B
ShinaDiski.com.ua (Київ)
4 893 грн.
← купити
Диски ALST (KFZ) 6011 6x16 5x118 ET68 DIA71,1 (black)
Shinportal.com (Запоріжжя)
4 542 грн.
← купити
KFZ 6011 (R16 W6.0 PCD5x118 ET68 DIA71.1) черный
Autoshini.ua (Київ)
4 869 грн.
← купити
Диск KFZ 6011 Black R16 W6,0 PCD5x118 ET68 DIA71,1
Garazh.ua (Київ)
4 452 грн.
← купити
ALST 6011 B R16 W6 PCD5x118 ET68 DIA71
Guma.com.ua (Мукачево)
5 412 грн.
← купити
Сталеві диски ALST (KFZ) 6011 R16 W6 PCD5x118 ET68 DIA71.1 (black)
Rozetka.ua (Київ)
4 881 грн.
← купити
Диск ALST (KFZ) 6011 6x16 5x118 ET68 DIA71.1 Black
Rozetka.ua (Київ)
4 835 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати KFZ 6011 6x16/5x118 ET68 DIA71,1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диск . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диск у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія