шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 14Відгуки  Обговорення  Корисне  Шини
Купити диск  за ціною від 4180 грн.

Серия KFZ 7488

Модифікації KFZ 7488 1
Где купить? [7488 6,5x16/6x130 ET62 DIA84,1]
Характеристики [7488 6,5x16/6x130 ET62 DIA84,1]
Ширина диска
6.5 "
Діаметр
16 "
Кріпильних отворів
6 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
130 мм
Виліт
62 мм
Діаметр центрального отвору
84.1 мм
Тип
штамповані
Матеріал
сталеві
Можливі кольори
сріблястий
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3500 грн.    до  5750 грн.

від 4 180  до 5 036 грн.
ALST KFZ 7488 (R16 W6.5 PCD6x130 ET62 DIA84.1) silver
Avtopik.ua (Одеса)
4 740 грн.
← купити
ALST (KFZ) Легковий диск ALST (KFZ) 7488 SILVER R16 W6.5 PCD6x130 ET62 DIA84
Rezina.cc (Київ)
4 590 грн.
← купити
Стальные диски ALST 7488 6,5x16 PCD6x130 ET62 D84,1 S
ShinaDiski.com.ua (Київ)
4 565 грн.
← купити
KFZ 7488 (R16 W6.5 PCD6x130 ET62 DIA84.1) silver
Autoshini.ua (Київ)
4 525 грн.
← купити
Диски ALST (KFZ) 7488 6,5x16 6x130 ET62 DIA84,1 (silver)
Shinportal.com (Запоріжжя)
4 653 грн.
← купити
Легковий диск ALST (KFZ) 7488 SILVER R16 W6.5 PCD6x130 ET62 DIA84
Tyresale.com.ua (Київ)
4 487 грн.
← купити
ALST 7488 S R16 W6.5 PCD6x130 ET62 DIA84.1
Guma.com.ua (Мукачево)
5 036 грн.
← купити
ALST (KFZ) Легковий диск ALST (KFZ) 7488 SILVER R16 W6.5 PCD6x130 ET62 DIA84
Faynaguma.com.ua (Львів)
4 323 грн.
← купити
Диск KFZ 7488 S R16 W6,5 PCD6x130 ET62 DIA84,1
Garazh.ua (Київ)
4 500 грн.
← купити
Сталеві диски ALST (KFZ) 7488 R16 W6.5 PCD6x130 ET62 DIA84.1 (silver)
Rozetka.ua (Київ)
4 940 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати KFZ 7488 6,5x16/6x130 ET62 DIA84,1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диск . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диск у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія