шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 12Відгуки  Обговорення  Корисне  Шини
Купити диск  за ціною від 3817 грн.

Серия KFZ 7503

Модифікації KFZ 7503 1
Где купить? [7503 6x16/5x114,3 ET50 DIA66]
Характеристики [7503 6x16/5x114,3 ET50 DIA66]
Ширина диска
6 "
Діаметр
16 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
114.3 мм
Виліт
50 мм
Діаметр центрального отвору
66 мм
Тип
штамповані
Матеріал
сталеві
Можливі кольори
сріблястий
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2900 грн.    до  5250 грн.
KFZ 9527
6,5x16/5x114 ,3 ET50 DIA64
від 4 000 грн.
KFZ 8005
6,5x16/5x114 ,3 ET55 DIA64
від 3 220 грн.
KFZ 9295
6,5x16/5x114 ,3 ET55 DIA64
від 3 849 грн.
KFZ 130400
6,5x16/5x114 ,3 ET50 DIA67
від 3 790 грн.
KFZ 8756
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA67
від 3 715 грн.
KFZ 6525
6,5x16/5x114 ,3 ET50 DIA60
від 3 659 грн.
KFZ 7063
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA67
від 4 026 грн.
Magnetto Wheels R1-1...
6x16/5x114,3 ET50 DIA66
від 3 612 грн.
KFZ 9147
6,5x16/5x114 ,3 ET51 DIA67
від 3 676 грн.
KFZ 130402
6,5x16/5x114 ,3 ET50 DIA66
KFZ 9683
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA60
від 3 818 грн.
KFZ 8067
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA64
від 3 634 грн.
KFZ 9147
6,5x16/5x114 ,3 ET51 DIA67
від 3 767 грн.
KFZ 9563
6,5x16/5x114 ,3 ET47 DIA66
від 3 419 грн.
KFZ 8873
6,5x16/5x114 ,3 ET50 DIA66
від 3 598 грн.
6,5x16/5x114 ,3 ET50 DIA60
від 3 096 грн.
KFZ 9062
6,5x16/5x114 ,3 ET50 DIA67
від 4 301 грн.
KFZ 9228
6,5x16/5x114 ,3 ET46 DIA67
від 4 360 грн.
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA60
від 3 509 грн.
6x16/5x114,3 ET50 DIA60
від 3 434 грн.
KFZ 8873
6,5x16/5x114 ,3 ET50 DIA66
від 3 406 грн.
6,5x16/5x114 ,3 ET50 DIA66
від 3 199 грн.
6,5x16/5x114 ,3 ET47 DIA66
KFZ 9265
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA60
від 4 747 грн.
KFZ 9527
6,5x16/5x114 ,3 ET50 DIA64
від 4 615 грн.
KFZ 9405
6x16/5x114,3 ET46 DIA67
від 3 112 грн.
Replica CT4347
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA67
від 4 054 грн.
TechLine 1603
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA67
від 3 995 грн.
TechLine 1613
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA67
Replica CT5521
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA60
від 4 087 грн.

від 3 817  до 4 477 грн.
ALST KFZ 7503 (R16 W6 PCD5x114.3 ET50 DIA66.1) silver
Avtopik.ua (Одеса)
4 223 грн.
← купити
ALST (KFZ) ALST (KFZ) 7503 (Silver) R16 W6 PCD5x114.3 ET50 DIA66
Rezina.cc (Київ)
4 059 грн.
← купити
Стальные диски ALST 7503 6,0x16 PCD5x114,3 ET50 D66,1 S
ShinaDiski.com.ua (Київ)
4 072 грн.
← купити
KFZ 7503 (R16 W6.0 PCD5x114.3 ET50 DIA66.1) silver
Autoshini.ua (Київ)
3 817 грн.
← купити
Диски ALST (KFZ) 7503 6x16 5x114,3 ET50 DIA66,1 (silver)
Shinportal.com (Запоріжжя)
4 134 грн.
← купити
ALST (KFZ) 7503 (Silver) R16 W6 PCD5x114.3 ET50 DIA66
Tyresale.com.ua (Київ)
3 950 грн.
← купити
ALST (KFZ) ALST (KFZ) 7503 (Silver) R16 W6 PCD5x114.3 ET50 DIA66
Faynaguma.com.ua (Львів)
3 823 грн.
← купити
Диск KFZ 7503 Silver R16 W6,0 PCD5x114,3 ET50 DIA66,1
Garazh.ua (Київ)
3 932 грн.
← купити
ALST 7503 S R16 W6 PCD5x114.3 ET50 DIA66.1
Guma.com.ua (Мукачево)
4 477 грн.
← купити
Сталеві диски ALST (KFZ) 7503 R16 W6 PCD5x114.3 ET50 DIA66.1 (silver)
Rozetka.ua (Київ)
4 402 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати KFZ 7503 6x16/5x114,3 ET50 DIA66, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диск . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диск у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія