шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 12Відгуки  Обговорення  Корисне  Шини
Купити диск  за ціною від 3924 грн.

Серия KFZ 7625

Модифікації KFZ 7625 1
Характеристики [7625 6,5x16/5x114,3 ET39 DIA60]
Ширина диска
6.5 "
Діаметр
16 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
114.3 мм
Виліт
39 мм
Діаметр центрального отвору
60 мм
Тип
штамповані
Матеріал
сталеві
Можливі кольори
чорний
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3200 грн.    до  5500 грн.
KFZ 8837
6,5x16/5x114 ,3 ET36 DIA67
від 3 892 грн.
KFZ 9657
6,5x16/5x114 ,3 ET38 DIA67
від 3 766 грн.
Magnetto Wheels R1-1...
6,5x16/5x114 ,3 ET38 DIA67
від 4 326 грн.
KFZ 9127
6,5x16/5x114 ,3 ET42 DIA67
від 3 844 грн.
6,5x16/5x114 ,3 ET42,5 D67
від 3 864 грн.
KFZ 9407
6,5x16/5x114 ,3 ET38 DIA67
від 4 424 грн.
KFZ 7856
6,5x16/5x114 ,3 ET40 DIA66
від 3 647 грн.
6,5x16/5x114 ,3 ET43 DIA67
від 3 608 грн.
6,5x16/5x114 ,3 ET40 DIA66
від 3 056 грн.
KFZ 7855
6,5x16/5x114 ,3 ET40 DIA66
від 5 366 грн.
League LG 227
7x16/5x114,3 ET40 DIA73
від 3 942 грн.
SPORTMAX RACING 3356
7x16/5x114,3 ET42 DIA67
від 4 234 грн.
Replica TY226
7x16/5x114,3 ET40 DIA73
від 4 176 грн.
VLF ULF15
7x16/5x114,3 ET38 DIA73
від 4 359 грн.
SPORTMAX RACING 968
7x16/5x114,3 ET40 DIA67
від 3 846 грн.
Replica KA134
6,5x16/5x114 ,3 ET42 DIA67
AITL 605
7x16/5x114,3 ET40 DIA67
від 4 090 грн.
SPORTMAX RACING 833
7x16/5x114,3 ET42 DIA67
від 4 080 грн.
SPORTMAX RACING 3173
7x16/5x114,3 ET38 DIA67
від 4 228 грн.
Replica FE190
6,5x16/5x114 ,3 ET42,5 D67
від 4 665 грн.
Replica FE189
6,5x16/5x114 ,3 ET42,5 D67
SPORTMAX RACING SR264
7x16/5x114,3 ET40 DIA67
від 3 970 грн.
SPORTMAX RACING 392
7x16/5x114,3 ET40 DIA67
Autom 101
7x16/5x114,3 ET38 DIA73
від 4 101 грн.
SPORTMAX RACING 3347
7x16/5x114,3 ET42 DIA67
від 4 030 грн.
Replica CT2329
CT2329 6.5x16/5x114 .3 ET4...
від 4 177 грн.
SPORTMAX RACING 3111Z
7x16/5x114,3 ET42 DIA67
від 4 040 грн.
SPORTMAX RACING 355
7x16/5x114,3 ET38 DIA67
від 4 126 грн.
SPORTMAX RACING 265
7x16/5x114,3 ET38 DIA67
Replica RB175
6x16/5x114,3 ET43 DIA67
від 4 276 грн.

від 3 924  до 5 005 грн.
Стальные диски ALST 7625 6,5x16 PCD5x114,3 ET39 D60,1 B
ShinaDiski.com.ua (Київ)
4 297 грн.
← купити
ALST (KFZ) Легковий диск ALST (KFZ) 7625 BLACK R16 W6.5 PCD5x114.3 ET39 DIA60.0
Rezina.cc (Київ)
4 294 грн.
← купити
Диски ALST (KFZ) 7625 Toyota 6,5x16 5x114,3 ET39 DIA60,1 (черный)
Shinportal.com (Запоріжжя)
4 367 грн.
← купити
KFZ 7625 (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET39 DIA60.1) черный
Autoshini.ua (Київ)
3 924 грн.
← купити
Легковий диск ALST (KFZ) 7625 BLACK R16 W6.5 PCD5x114.3 ET39 DIA60.0
Tyresale.com.ua (Київ)
4 179 грн.
← купити
ALST 7625 B R16 W6.5 PCD5x114.3 ET39 DIA60.1
Guma.com.ua (Мукачево)
4 716 грн.
← купити
ALST (KFZ) Легковий диск ALST (KFZ) 7625 BLACK R16 W6.5 PCD5x114.3 ET39 DIA60.0
Faynaguma.com.ua (Львів)
4 045 грн.
← купити
Диск KFZ 7625 Black R16 W6,5 PCD5x114,3 ET39 DIA60,1
Garazh.ua (Київ)
4 142 грн.
← купити
Диски KFZ 7625 R16 W6,5 PCD5x114,3 ET39 DIA60 ID321985
Rozetka.ua (Київ)
5 005 грн.
← купити
Диск ALST (KFZ) 7625 Toyota 6.5x16 5x114.3 ET39 DIA60.1 Black
Rozetka.ua (Київ)
4 598 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати KFZ 7625 6,5x16/5x114,3 ET39 DIA60, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диск . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диск у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія