шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 7Відгуки  Обговорення  Корисне  Шини
Купити диск  за ціною від 3254 грн.

Серия KFZ 9535

Модифікації KFZ 9535 1
Характеристики [9535 6x16/5x112 ET50 DIA57,1]
Ширина диска
6 "
Діаметр
16 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
112 мм
Виліт
50 мм
Діаметр центрального отвору
57.1 мм
Тип
штамповані
Матеріал
сталеві
Можливі кольори
чорний, сріблястий
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2700 грн.    до  4300 грн.

від 3 254  до 3 801 грн.
Стальные диски ALST 9535 6,0x16 PCD5x112 ET50 D57,1 B
ShinaDiski.com.ua (Київ)
3 583 грн.
← купити
KFZ 9535 (R16 W6.0 PCD5x112 ET50 DIA57.1) черный
Autoshini.ua (Київ)
3 254 грн.
← купити
Диск KFZ 9535 Black R16 W6,0 PCD5x112 ET50 DIA57,1
Garazh.ua (Київ)
3 458 грн.
← купити
Диски KFZ 9535 R16 W6 PCD5x112 ET50 DIA57,1 ID329178
Rozetka.ua (Київ)
3 406 грн.
← купити
Диск ALST (KFZ) 9535 6x16 5x112 ET50 DIA57.1 Black
Rozetka.ua (Київ)
3 801 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати KFZ 9535 6x16/5x112 ET50 DIA57,1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диск . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диск у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія