шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 11Відгуки  Обговорення  Корисне  Шини
Купити диск  за ціною від 4102 грн.

Серия KFZ 9552

Модифікації KFZ 9552 1
Характеристики [9552 6,5x16/5x100 ET48 DIA56]
Ширина диска
6.5 "
Діаметр
16 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
100 мм
Виліт
48 мм
Діаметр центрального отвору
56 мм
Тип
штамповані
Матеріал
сталеві
Можливі кольори
чорний
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3200 грн.    до  5500 грн.

від 4 102  до 7 740 грн.
Стальные диски ALST 9552 6,5x16 PCD5x100 ET48 D56,1 B
ShinaDiski.com.ua (Київ)
4 345 грн.
← купити
KFZ KFZ 9552 B R16 W6.5 PCD5x100 ET48 DIA56.0
Rezina.cc (Київ)
4 355 грн.
← купити
Диски ALST (KFZ) 9552 Subaru 6,5x16 5x100 ET48 DIA56,1 (black)
Shinportal.com (Запоріжжя)
4 420 грн.
← купити
KFZ 9552 (R16 W6.5 PCD5x100 ET48 DIA56.1) черный
Autoshini.ua (Київ)
4 263 грн.
← купити
KFZ 9552 B R16 W6.5 PCD5x100 ET48 DIA56.0
Tyresale.com.ua (Київ)
4 238 грн.
← купити
ALST 9552 B R16 W6.5 PCD5x100 ET48 DIA56.1
Guma.com.ua (Мукачево)
4 782 грн.
← купити
KFZ KFZ 9552 B R16 W6.5 PCD5x100 ET48 DIA56.0
Faynaguma.com.ua (Львів)
4 102 грн.
← купити
Диск KFZ 9552 Subaru Black R16 W6,5 PCD5x100 ET48 DIA56,1
Garazh.ua (Київ)
4 190 грн.
← купити
Диски KFZ 9552 R16 W6,5 PCD5x100 ET48 DIA56 ID321959
Rozetka.ua (Київ)
7 740 грн.
← купити
Диск ALST (KFZ) 9552 Subaru 6.5x16 5x100 ET48 DIA56.1 Black
Rozetka.ua (Київ)
4 654 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати KFZ 9552 6,5x16/5x100 ET48 DIA56, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диск . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диск у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія