шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Карта пам'яті Kingston Canvas React Plus V60 SD [Canvas React Plus V60 SDXC 128Gb]

Конфігурації і ціни 168Відгуки1Обговорення  Корисне1
Купити карта пам'яті Kingston Canvas React Plus V60 SD (Canvas React Plus V60 SDXC 128Gb) за ціною від 2410 грн.
Відео 1Фото 9

Серия Kingston Canvas React Plus V60 SD

Рейтинг за відгуками:
0
1
Модифікації Kingston Canvas React Plus V60 SD 4
Где купить? [Canvas React Plus V60 SDXC 128Gb]
Характеристики [Canvas React Plus V60 SDXC 128Gb]
Тип
SD
Об'єм
128 ГБ
Клас швидкості
10
Клас UHS
UHS-II Class 3 (U3)
Клас відеозапису
V60
Швидкість читання даних
280 МБ/с
Швидкість запису даних
100 МБ/с
Захист від запису
Гарантія виробника
довічна
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2400 грн.    до  3200 грн.

чудова модель, дуже сподобалося
31 березня 2026, 22:55 #
Переваги:- Ціна
- Вибір обʼєму
- Швидкість
- Якість

Недоліки:Не знайшов

Коментар:Маю в користуванні Kingston Canvas React Plus V60 SD 256 ГБ
Ці картки памʼяті показують себе з максимально позитивної сторони.
Здавалось би, мають не топові швидкості читання/запису даних, але у мене поки що це жодного разу не викликало невдоволення. Користуюсь цією карткою спільно з швидкими та дорогими cf express, але Kingston Canvas React Plus V60 практично не відстає в роботі! Роблю запиис в 4к та slog, і ще жодного разу не було ні збою, ні тормозів.

Автор:Олексій К  пользуюсь Kingston Canvas React Plus V60 SDXC 256Gb кілька місяців

Брошюра на Kingston Canvas React Plus V60 SD
від 2 410  до 3 806 грн.
Карта пам'яті Kingston SDXC 128GB Canvas React Plus C10 UHS-II U3 V60 (SDR2V6/128GB) SDR2V6/128GB
Artline.ua (Київ)
2 679 грн.
← купити
Kingston Карта памяті Kingston CANVAS REACT PLUS 128GB SDXC UHS-II U3 CLASS 10 V60 (SDR2V6/128GB)
MTA.ua (Київ)
2 599 грн.
← купити
Карта пам'яті KINGSTON SD 128GB C10 UHS-II U3 (SDR2V6/128GB) SDR2V6/128GB
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Карта пам'яті Kingston 128GB Sdxc Class 10 UHS-II U3 V60 Canvas React Plus (SDR2V6/128GB)
Цифра (Київ)
2 924 грн.
← купити
Карта пам'яті Kingston 128GB Sdxc Class 10 UHS-II U3 V60 Canvas React Plus (SDR2V6/128GB)
Stls.store (Київ)
3 037 грн.
← купити
Карта пам'яті Kingston SDXC Canvas React Plus 128GB Class 10 UHS-II U3 V60 (SDR2V6/128GB)
Touch (Дніпро)
2 449 грн.
← купити
Карта пам'яті Kingston SDXC 128GB Canvas React Plus UHS-II 280R/100W U3 V60 for Full HD/4K (SDR2V6/128GB) SDR2V6/128GB
Moyo.ua (Київ)
← купити
Kingston SDR2V6/128GB
Mallprix.com (Київ)
2 457 грн.
← купити
Карта пам`яті SDXC 128GB UHS-II/U3 Class 10 Kingston Canvas React Plus V60 SD R280/W100MB/s (SDR2V6/128GB) SDR2V6/128GB
Click.ua (Київ)
← купити
Kingston 128 GB SDXC Class 10 UHS-II U3 Canvas React Plus (SDR2V6/128GB)
Tehnomart.com (Київ)
2 464 грн.
← купити
Карта пам`яті SDHC 128GB UHS-II/U3 Class 10 Kingston Canvas React Plus V60 SD R280/W100MB/s (SDR2V6/128GB) (SDR2V6/128GB)
Nkt.ua (Київ)
2 410 грн.
← купити
Карта пам'яті Kingston 128GB SDXC class 10 UHS-II U3 Canvas React Plus (SDR2V6/128GB) SDR2V6/128GB
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Карта пам'яті Kingston 128 GB SDXC Class 10 UHS-II U3 Canvas React Plus (SDR2V6/128GB) 128 GB SDXC Class 10 UHS-II U3 Canvas
Denika.ua (Харків)
2 416 грн.
← купити
Карта пам'яті Kingston 128GB React Plus SDXC UHS-II (SDR2V6/128GB) SDR2V6/128GB
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Карта пам'яті Kingston SD 128GB C10 UHS-II U3 R280/W100MB/s SDR2V6/128GB
Comtrading.ua (Київ)
2 560 грн.
← купити
Kingston Canvas React Plus SDR2V6/128GB — Карта пам'яті SD 128 ГБ C10 UHS-II U3 R280/W100 МБ/с
Comtrade.ua (Київ)
2 452 грн.
← купити
Карта пам'яті Kingston SD 128GB C10 UHS-II U3 R280/W100MB/s SDR2V6/128GB
ШО (Київ)
3 085 грн.
← купити
Карта пам'яті Kingston SDXC Canvas React Plus 128GB Class 10 UHS-II U3 V60 (SDR2V6/128GB) SDR2V6/128GB
Telemart.ua (Київ)
← купити
Kingston Карта пам'яті sd 128gb c10 uhs-ii u3 R280/W100MB/s sdr2v6/128gb
Tviy-Dim.com (Київ)
2 554 грн.
← купити
Kingston SD 128GB C10 UHS-II U3 R280/W100MB/s (SDR2V6/128GB) SD128GBC10UHS-IIU3R280/W100MB/s(SDR2V6/128GB)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Карта пам'яті Kingston SD 128GB C10 (SDR2V6/128GB)
MAUDAU (Київ)
3 116 грн.
← купити
Kingston SD 128GB C10 UHS-II U3 R280/W100MB/s (SDR2V6/128GB) sdr2v6/128gb
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Карта пам`яті SDXC 128GB UHS-II/U3 Class 10 Kingston Canvas React Plus V60 SD R280/W100MB/s (SDR2V6/128GB) SDR2V6/128GB
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 590 грн.
← купити
Карта пам'яті Kingston SD 128GB C10 (SDR2V6/128GB) SDR2V6/128GB
Compx.ua (Київ)
← купити
Карта пам'яті Kingston Canvas React Plus SDXC 128GB UHS-II U3 V60 (SDR2V6/128GB)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Карта пам`яті SDHC 128GB UHS-II/U3 Class 10 Kingston Canvas React Plus V60 SD R280/W100MB/s (SDR2V6/128GB)
MAUDAU (Київ)
2 746 грн.
← купити
Карта пам'яті Kingston SDXC 128GB UHS-II/U3 Class 10 Canvas React Plus V60 SD R280/W100MB/s (SDR2V6/128GB)
MAUDAU (Київ)
2 817 грн.
← купити
Карта пам'яті Kingston 128GB SDXC class 10 UHS-II U3 Canvas React Plus (SDR2V6/128GB)
MAUDAU (Київ)
2 803 грн.
← купити
Kingston Карта пам'яті SD 128GB C10 UHS-II U3 R280/W100MB/s E-SDR2V6/128GB
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Карта пам'яті Kingston SD 128GB C10 UHS-II U3 R280/W100MB/s
Rozetka.ua (Київ)
3 133 грн.
← купити
Карта пам`яті SDXC 128GB UHS-II/U3 Class 10 Kingston Canvas React Plus V60 SD R280/W100MB/s (SDR2V6/128GB)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
SDXC (UHS-II U3) Kingston Canvas React Plus 128Gb class 10 V60 (R280MB/s, W150MB/s) (SDR2V6/128GB)
Rozetka.ua (Київ)
3 806 грн.
← купити
Карта пам`яті SDHC 128GB UHS-II/U3 Class 10 Kingston Canvas React Plus V60 SD R280/W100MB/s (SDR2V6/128GB)
Rozetka.ua (Київ)
3 261 грн.
← купити
Карта пам'яті SDXC (UHS-II U3) Kingston Canvas React Plus 128Gb class 10 V60 (R280MB/s, W150MB/s) (SDR2V6/128GB)
Rozetka.ua (Київ)
2 848 грн.
← купити
Карта пам'яті Kingston SDXC Canvas React Plus 128GB Class 10 UHS-II U3 V60 (SDR2V6/128GB) [120443]
Rozetka.ua (Київ)
2 949 грн.
← купити
Карта пам'яті Kingston SD 128GB C10 UHS-II U3 R280/W100MB/s (SDR2V6/128GB)
Rozetka.ua (Київ)
3 007 грн.
← купити
Карта пам'яті SDXC 128GB UHS-II/U3 Class 10 Kingston Canvas React Plus V60 SD R280/W100MB/s (SDR2V6/128GB)
Rozetka.ua (Київ)
3 342 грн.
← купити
Карта пам'яті Kingston 128 GB SDXC Class 10 UHS-II U3 Canvas React Plus (SDR2V6/128GB)
Rozetka.ua (Київ)
2 730 грн.
← купити
Карта пам'яті Kingston sd 128gb c10 uhs-ii u3 R280/W100MB/s sdr2v6/128gb
Rozetka.ua (Київ)
3 400 грн.
← купити
Карта пам`яті SDXC 128GB UHS-II/U3 Class 10 Kingston Canvas React Plus V60 SD R280/W100MB/s (SDR2V6/128GB)
Rozetka.ua (Київ)
3 322 грн.
← купити
Картка пам'яті SDHC 128 GB UHS-II/U3 Class 10 Kingston Canvas React Plus V60 SD R280/W100MB/s (SDR2V6/128GB) 128 ГБ
Rozetka.ua (Київ)
3 189 грн.
← купити
Карта пам'яті Kingston 128GB SDXC class 10 UHS-II U3 Canvas React Plus (SDR2V6/128GB)
Rozetka.ua (Київ)
3 004 грн.
← купити
Карта пам'яті Kingston SD 128GB C10 (SDR2V6/128GB)
Rozetka.ua (Київ)
3 214 грн.
← купити
SDXC Kingston 128 GB SDXC Class 10 UHS-II U3 Canvas React Plus (SDR2V6/128GB)
Rozetka.ua (Київ)
3 155 грн.
← купити
Карта пам'яті Kingston 128GB SDXC class 10 UHS-II U3 Canvas React Plus (SDR2V6/128GB) Kingston SDR2V6/128GB 913557
Rozetka.ua (Київ)
3 536 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Kingston Canvas React Plus V60 SDXC 128Gb, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: карта пам'яті Kingston Canvas React Plus V60 SD (Canvas React Plus V60 SDXC 128Gb). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на карта пам'яті Kingston Canvas React Plus V60 SD (Canvas React Plus V60 SDXC 128Gb) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія