шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Карта пам'яті Kingston SD Canvas React Plus [SDXC Canvas React Plus 64Gb]

Конфігурації і ціни 32Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити карта пам'яті Kingston SD Canvas React Plus (SDXC Canvas React Plus 64Gb) за ціною від 3019 грн.
Відео 6Фото 14

Серия Kingston SD Canvas React Plus

Модифікації Kingston SD Canvas React Plus 3
Где купить? [SDXC Canvas React Plus 64Gb]
Характеристики [SDXC Canvas React Plus 64Gb]
Тип
SD
Об'єм
64 ГБ
Клас швидкості
10
Клас UHS
UHS-II Class 3 (U3)
Клас відеозапису
V90
Швидкість читання даних
300 МБ/с
Швидкість запису даних
260 МБ/с
Захист від запису
Кардридер в комплекті
Гарантія виробника
довічна
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3200 грн.    до  4300 грн.

від 3 019  до 4 960 грн.
Карта пам'яті Kingston SDXC 64GB Canvas React Plus C10 UHS-II U3 V90 (SDR2/64GB) SDR2/64GB
Artline.ua (Київ)
3 699 грн.
← купити
Kingston Карта памяті Kingston 64GB SDXC Class 10 UHS-II U3 Canvas React Plus SD (SDR2/64GB)
MTA.ua (Київ)
← купити
Карта пам'яті Kingston SDXC 64GB Canvas React Plus Class 10 UHS-II U3 V90 (SDR2/64GB) SDR2/64GB
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Карта пам'яті Kingston SDXC 64GB C10 UHS-II U3 R300/W260MB/s (SDR2/64GB) SDR2/64GB
Moyo.ua (Київ)
3 019 грн.
← купити
Kingston SDR2/64GB
Mallprix.com (Київ)
3 534 грн.
← купити
Kingston SDR2/64GB
Notebooker.ua (Київ)
← купити
Карта пам'яті Kingston 64GB Canvas React Plus SDXC UHS-II 300R/260W U3 V90 (SDR2/64GB) SDR2/64GB
Vodafone.ua (Київ)
3 599 грн.
← купити
Kingston SDR2/64GB — Карта пам'яті SDXC 64GB Class 10
Comtrade.ua (Київ)
4 078 грн.
← купити
Карта пам'яті Kingston 64GB SDXC C10 UHS-II U3 R300/W260MB/s SDR2/64GB
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Карта пам'яті Kingston 64GB SDXC C10 UHS-II U3 R300/W260MB/s (SDR2/64GB)
Nkt.ua (Київ)
3 459 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Kingston SDXC Canvas React Plus 64Gb, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: карта пам'яті Kingston SD Canvas React Plus (SDXC Canvas React Plus 64Gb). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на карта пам'яті Kingston SD Canvas React Plus (SDXC Canvas React Plus 64Gb) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія