шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

USB-флешка KIOXIA TransMemory U202 [128Gb]

Конфігурації і ціни 86Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити USB-флешка KIOXIA TransMemory U202 (128Gb) за ціною від 577 грн.

Серия KIOXIA TransMemory U202

Модифікації KIOXIA TransMemory U202 3
Где купить? [TransMemory U202 128Gb]
Характеристики [TransMemory U202 128Gb]
Колір
Об'єм
128 ГБ
Інтерфейс підключення
USB-A 2.0
Матеріал корпуса
пластик
Вушко для ремінця
Гарантія виробника
5 років
Розміри
51x21x8 мм
Вага
8 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  550 грн.    до  800 грн.
PNY Attache 4 3.1
Attache 4 3.1 128Gb
від 719 грн.
Apacer AH356
AH356 128Gb
від 700 грн.
Hoco UD6 Intelligent
UD6 Intelligent 128Gb
від 504 грн.
Apacer AH350
AH350 128Gb
від 459 грн.
Apacer AH25B
AH25B 128Gb
від 460 грн.
Kingston DataTravele...
DataTraveler 80M 128Gb
від 549 грн.
Team Group C175 Eco
C175 Eco 128Gb
від 659 грн.
Apacer AH357
AH357 128Gb
від 489 грн.
Apacer AH270
AH270 128Gb
від 779 грн.
DataTraveler 70 128Gb
від 443 грн.
A-Data UV128
UV128 128Gb
від 770 грн.
Apacer AH355 3.1
AH355 3.1 128Gb
від 575 грн.
Verico Tube
Tube 128Gb
від 611 грн.
DataTraveler Exodia S 128Gb
від 440 грн.
Verico Wanderer
Wanderer 128Gb
DataTraveler Exodia 128Gb
від 425 грн.
DataTraveler Duo 128Gb
від 537 грн.
GOODRAM UME3 Care
UME3 Care 128Gb
від 523 грн.
DataTraveler Exodia M 128 Gb
Verbatim PinStripe
PinStripe 128Gb
від 609 грн.
GOODRAM UME2
UME2 128Gb
від 410 грн.
Lexar JumpDrive V100
JumpDrive V100 128Gb
від 589 грн.
DataTraveler Exodia G2 128Gb
Wibrand Ant
Ant 128Gb
від 499 грн.
Lexar JumpDrive M400
JumpDrive M400 128Gb
від 749 грн.
Acer UF200
UF200 128Gb
від 530 грн.
XO DK03
DK03 128Gb
від 627 грн.
Apacer AH25C
AH25C 128Gb
Apacer AH15J
AH15J 128Gb
від 639 грн.
USAMS USB 2.0 High S...
USB 2.0 High Speed 128Gb
від 409 грн.

від 577  до 1 032 грн.
Флеш-драйв KIOXIA TransMemory U202 128GB USB 2.0 White (LU202W128GG4) LU202W128GG4
FOXTROT.UA (Київ)
679 грн.
← купити
Kioxia LU202W128GG4
Mallprix.com (Київ)
626 грн.
← купити
Флеш-накопичувач USB 128GB Kioxia TransMemory U202 White (LU202W128GG4) LU202W128GG4
Click.ua (Київ)
← купити
Kioxia 128 GB TransMemory U202 White (LU202W128GG4) LU202W128GG4
Luckylink.kiev.ua (Київ)
684 грн.
← купити
Флеш-пам'ять USB Kioxia TransMemory U202 128GB USB 2.0 (LU202W128GG4) White LU202W128GG4
Vodafone.ua (Київ)
599 грн.
← купити
Флеш-накопичувач Kioxia Hayabusa U202 128 ГБ USB 2.0, білий (LU202W128GG4)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
722 грн.
← купити
Флеш-накопичувач USB 128GB Kioxia TransMemory U202 White (LU202W128GG4) LU202W128GG4
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Kioxia LU202W128GG4 — USB 128GB TransMemory U202 White
Comtrade.ua (Київ)
655 грн.
← купити
Накопичувач Kioxia TransMemory U202 128GB USB 2.0 (LU202W128GG4) White LU202W128GG4
Telemart.ua (Київ)
← купити
Флеш-накопичувач Kioxia USB 128GB TransMemory U202 White (LU202W128GG4)
MAUDAU (Київ)
790 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати KIOXIA TransMemory U202 128Gb, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: usb-флешка KIOXIA TransMemory U202 (128Gb). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на usb-флешка KIOXIA TransMemory U202 (128Gb) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія