шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

USB-флешка KIOXIA TransMemory U301 [128Gb]

Конфігурації і ціни 74Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити USB-флешка KIOXIA TransMemory U301 (128Gb) за ціною від 769 грн.
Відео 1Фото 6

Серия KIOXIA TransMemory U301

Модифікації KIOXIA TransMemory U301 4
Где купить? [TransMemory U301 128Gb]
Характеристики [TransMemory U301 128Gb]
Колір
Об'єм
128 ГБ
Інтерфейс підключення
USB-A 5Gbps
Матеріал корпуса
пластик
Вушко для ремінця
Гарантія виробника
5 років
Розміри
51x21x8 мм
Вага
8 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  700 грн.    до  950 грн.
Patriot Memory Xport...
Xporter X550 128Gb
від 827 грн.
SanDisk Cruzer Snap
Cruzer Snap 128Gb
від 849 грн.
GOODRAM UME3
UME3 128Gb
від 571 грн.
A-Data UV150
UV150 128Gb
від 850 грн.
GOODRAM Twister
Twister 128Gb
від 425 грн.
A-Data UV320
UV320 128Gb
від 814 грн.
GOODRAM Twister 3.0
Twister 3.0 128Gb
від 601 грн.
A-Data UC310
UC310 128Gb
від 649 грн.
Aspor AR121
AR121 128Gb
від 725 грн.
SanDisk Cruzer Glide
Cruzer Glide 128Gb
від 468 грн.
Lexar JumpDrive S60
JumpDrive S60 128Gb
від 699 грн.
Transcend JetFlash 730
JetFlash 730 128Gb
від 731 грн.
GOODRAM UME3 Care
UME3 Care 128Gb
від 523 грн.
Addlink U55
U55 128Gb
від 669 грн.
Addlink U65
U65 128Gb
Verbatim Store 'n' G...
Store 'n' Go USB-C 128Gb
від 878 грн.
Kingston DataTravele...
DataTraveler Duo 128Gb
від 537 грн.
Apacer AH355
AH355 128Gb
від 644 грн.
GOODRAM UME3 Eco Fri...
UME3 Eco Friendly 128Gb
від 748 грн.
Apacer AH355 3.1
AH355 3.1 128Gb
від 575 грн.
Hoco UD5 Wisdom
UD5 Wisdom 128Gb
від 625 грн.
A-Data UV128
UV128 128Gb
від 770 грн.
Apacer AH270
AH270 128Gb
від 779 грн.
Apacer AH357
AH357 128Gb
від 489 грн.
DataTraveler 80M 128Gb
від 549 грн.
Lexar JumpDrive S47
JumpDrive S47 128Gb
Wibrand Lizard
Lizard 128Gb
від 599 грн.
Verbatim Store n Go V3
Store n Go V3 128Gb
від 937 грн.
Wibrand Marten
Marten 128Gb
Apacer AH25B
AH25B 128Gb
від 460 грн.

від 769  до 1 050 грн.
Флеш-драйв KIOXIA TransMemory U301 128GB USB 3.2 White (LU301W128GG4) LU301W128GG4
FOXTROT.UA (Київ)
769 грн.
← купити
Kioxia LU301W128GG4
Mallprix.com (Київ)
773 грн.
← купити
Флеш-накопичувач USB3.2 128GB Kioxia TransMemory U301 White (LU301W128GG4) LU301W128GG4
Click.ua (Київ)
771 грн.
← купити
Kioxia 128 GB TransMemory U301 (LU301W128GG4) LU301W128GG4
Luckylink.kiev.ua (Київ)
817 грн.
← купити
Kioxia USB3 128GB (LU301W128GG4) USB3128GB(LU301W128GG4)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Флеш-пам'ять USB3 128GB LU301W128GG4 KIOXIA
Comtrading.ua (Київ)
849 грн.
← купити
Флеш-пам'ять USB Kioxia TransMemory Hayabusa U301 128GB USB 3.2 Gen 1 (LU301W128GG4) White LU301W128GG4
Vodafone.ua (Київ)
799 грн.
← купити
Флеш-накопичувач Kioxia Hayabusa U301 128 ГБ USB 3.2, білий (LU301W128GG4)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
1 014 грн.
← купити
Флеш-пам'ять (накопичувач USB) USB3 128GB LU301W128GG4 KIOXIA
MAUDAU (Київ)
916 грн.
← купити
Kioxia Флеш память Kioxia LU301W128GG4 White
MTA.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати KIOXIA TransMemory U301 128Gb, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: usb-флешка KIOXIA TransMemory U301 (128Gb). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на usb-флешка KIOXIA TransMemory U301 (128Gb) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія