шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

USB-флешка KIOXIA TransMemory U301 [32Gb]

Конфігурації і ціни 74Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити USB-флешка KIOXIA TransMemory U301 (32Gb) за ціною від 449 грн.
Відео 1Фото 6

Серия KIOXIA TransMemory U301

Модифікації KIOXIA TransMemory U301 4
Где купить? [TransMemory U301 32Gb]
Характеристики [TransMemory U301 32Gb]
Колір
Об'єм
32 ГБ
Інтерфейс підключення
USB-A 5Gbps
Матеріал корпуса
пластик
Вушко для ремінця
Гарантія виробника
5 років
Розміри
51x21x8 мм
Вага
8 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  425 грн.    до  600 грн.
Verbatim PinStripe
PinStripe 32Gb
від 399 грн.
GOODRAM UME3 Eco Fri...
UME3 Eco Friendly 32Gb
SanDisk Cruzer Blade
Cruzer Blade 32Gb
від 256 грн.
Apacer AH25A
AH25A 32Gb
від 533 грн.
Transcend JetFlash 370
JetFlash 370 32Gb
від 424 грн.
Apacer AH357
AH357 32Gb
від 299 грн.
Verbatim Store 'n' G...
Store 'n' Go USB-C 32Gb
від 545 грн.
Transcend JetFlash 790
JetFlash 790 32Gb
від 495 грн.
PNY Attache 4 2.0
Attache 4 2.0 32Gb
від 548 грн.
Hoco UD5 Wisdom
UD5 Wisdom 32Gb
від 401 грн.
PNY Attache 4 3.1
Attache 4 3.1 32Gb
від 480 грн.
ColorWay Crystal
Crystal 32Gb
від 357 грн.
Apacer AH25B
AH25B 32Gb
від 285 грн.
Apacer AH350
AH350 32Gb
від 229 грн.
SanDisk Cruzer Glide
Cruzer Glide 32Gb
від 417 грн.
GOODRAM Piccolo
Piccolo 32Gb
Apacer AH355
AH355 32Gb
від 303 грн.
A-Data C906
C906 32Gb
від 329 грн.
Apacer AH356
AH356 32Gb
від 244 грн.
Verbatim PinStripe U...
PinStripe USB 3.0 32Gb
від 337 грн.
Team Group C141
C141 32Gb
від 449 грн.
GOODRAM UME3 Care
UME3 Care 32Gb
від 316 грн.
KIOXIA TransMemory U...
TransMemory U202 32Gb
від 391 грн.
GOODRAM Twister 3.0
Twister 3.0 32Gb
від 319 грн.
Verbatim Store n Sta...
Store n Stay Nano 32Gb
від 360 грн.
GOODRAM UME3
UME3 32Gb
від 282 грн.
Transcend JetFlash 730
JetFlash 730 32Gb
Store n Stay Nano 3.2 Gen...
від 459 грн.
ColorWay Pistol
Pistol 32Gb
від 359 грн.
ColorWay Piano
Piano 32Gb

від 449  до 670 грн.
Флеш-драйв KIOXIA USB-3.2 32GB TransMemory U301 White (LU301W032GG4) LU301W032GG4
FOXTROT.UA (Київ)
499 грн.
← купити
Kioxia LU301W032GG4
Mallprix.com (Київ)
456 грн.
← купити
Флеш-накопичувач USB3.2 32GB Kioxia TransMemory U301 (LU301W032GG4) LU301W032GG4
Click.ua (Київ)
← купити
Накопичувач Kioxia TransMemory U301 32GB USB 3.2 (LU301W032GG4) White LU301W032GG4
Telemart.ua (Київ)
← купити
Kioxia 32 GB TransMemory U301 (LU301W032GG4) LU301W032GG4
Luckylink.kiev.ua (Київ)
478 грн.
← купити
Флеш-пам'ять USB Kioxia TransMemory U301 32GB USB 3.2 (LU301W032GG4) White LU301W032GG4
Vodafone.ua (Київ)
449 грн.
← купити
USB флеш накопичувач KIOXIA 32GB U301 White USB 3.2 (LU301W032GG4) LU301W032GG4
Comtrading.ua (Київ)
← купити
USB-Flash KIOXIA TransMemory U301 32GB USB 3.2 Type-A (LU301W032GG4)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Флеш-накопичувач Kioxia Hayabusa U301 32 ГБ USB 3.2, білий (LU301W032GG4)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
657 грн.
← купити
Флеш-накопичувач Kioxia USB3.2 32GB TransMemory U301 White (LU301W032GG4)
MAUDAU (Київ)
580 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати KIOXIA TransMemory U301 32Gb, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: usb-флешка KIOXIA TransMemory U301 (32Gb). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на usb-флешка KIOXIA TransMemory U301 (32Gb) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія