шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни26Опис Відгуки4Обговорення  Корисне
Купити радіоприймач / годинник KIPO KB-409AC за ціною від 329 грн.
Відео 2

Характеристики та опис KIPO KB-409AC

Розміри (мм): 117x205x68; Відтворення: Вихід на навушники; Тип тюнера: аналоговий; Тип пристрою: радіоприймач
Рейтинг моделі: 4 з 5 (4 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
31
Колір
Тип пристрою
радіоприймач
Тип тюнера
аналоговий
Радіо
FM
AM
SW
TV
Вихід на навушники
Джерело живлення
батарейки
мережа
Розміри
117x205x68 мм
Вага
446 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 329  до 689 грн.
Радіо Kipo KB-409 AC
Euro-technika.com.ua (Львів)
329 грн.
← купити
KIPO KB-409AC Black
AKS.ua (Київ)
372 грн.
← купити
Радіоприймач Kipo KB-409AC
MAUDAU (Київ)
482 грн.
← купити
Радіоприймач Kipo KB-409 AC Чорний
Rozetka.ua (Київ)
399 грн.
← купити
Радіоприймач KIPO KB-409AC
Rozetka.ua (Київ)
359 грн.
← купити
Радіоприймач Kipo KB-409AC потужний радіо FM c usb живлення від батареї R20 або від мережі
Rozetka.ua (Київ)
386 грн.
← купити
Радіоприймач Kipo KB-409АС чорний
Rozetka.ua (Київ)
415 грн.
← купити
Радіоприймач Kipo KB-409AC FM з USB живленням
Rozetka.ua (Київ)
639 грн.
← купити
Радіоприймач радіо FM ФМ KIPO KB-409AC Aux Чорний
Rozetka.ua (Київ)
478 грн.
← купити
Радіоприймач радіо на батарейках та від мережі KIPO KB-409AC чорний MX-1689-314
Rozetka.ua (Київ)
550 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати KIPO KB-409AC, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: радіоприймач / годинник KIPO KB-409AC. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на радіоприймач / годинник KIPO KB-409AC у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія