шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити радіоприймач / годинник Kisonli LP-2S за ціною від 621 грн.

Характеристики та опис Kisonli LP-2S

Розміри (мм): 65x165x72; Матеріал корпуса: пластик; будильник; Потужність динаміка (Вт): 5; лінійний вхід; кардридер; USB-A; Відтворення: Bluetooth: Bluetooth v 5.2; Тип тюнера: цифровий; Тип циферблата: цифровий; Тип пристрою: радіогодинник
Колір
Тип пристрою
радіогодинник
Тип циферблата
цифровий
Тип тюнера
цифровий
Радіо
FM
Відтворення
Bluetooth v 5.2
USB-A
кардридер
лінійний вхід
Потужність динаміка
5 Вт
Функції та можливості
будильник
підсвічування корпуса
Джерело живлення
акумулятор
Ємність акумулятора
1200 мАгод
Матеріал корпуса
пластик
Розміри
65x165x72 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  600 грн.    до  1050 грн.

від 621  до 963 грн.
Рушник пляжний LeLit 100х190 см великий червоний (le2000000313115)
MAUDAU (Київ)
621 грн.
← купити
Портативна акустика KISONLI Black (LP-2S) LP-2S
FOXTROT.UA (Київ)
720 грн.
← купити
Kisonli Акустика портативна Kisonli LP-2S Black
MTA.ua (Київ)
649 грн.
← купити
Рушник LeLIT пляжний 100х190 см Червоний (le2000000313115)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка годинник будильник Kisonli LP2S Bluetooth 1200 mAh 5 Вт Black
MAUDAU (Київ)
897 грн.
← купити
Колонка Kisonli LP-2S Bluetooth 5.0 чорна портативна акустична система для музики та FM радіо (YU-GT33A)
Rozetka.ua (Київ)
942 грн.
← купити
Колонка Kisonli LP-2S Bluetooth 5.0 чорна портативна акустична система для музики та FM радіо (TOR-JUG22B)
Rozetka.ua (Київ)
959 грн.
← купити
Колонка Kisonli LP-2S Bluetooth 5.0 1х5W 1200mAh USB/TF/BT/FM/AUX/LCD/Clock DC: 5V/1A
Rozetka.ua (Київ)
855 грн.
← купити
Колонка Kisonli LP-2S Bluetooth 5.0 чорна портативна акустична система для музики та FM радіо (LO-TH11C)
Rozetka.ua (Київ)
950 грн.
← купити
Bluetooth колонка KISONLI LP-2S 5 Вт
Rozetka.ua (Київ)
832 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Kisonli LP-2S, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: радіоприймач / годинник Kisonli LP-2S. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на радіоприймач / годинник Kisonli LP-2S у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія