шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни95Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити парасолька Knirps T.200 Medium Duomatic за ціною від 2595 грн.
Фото 100

Характеристики та опис Knirps T.200 Medium Duomatic

Вага (г): 320; Форма ручки: пряма; Матеріал ручки: пластик; Діаметр купола (см): 98; Число спиць (шт.): 8; Матеріал каркасу: алюміній; Механізм: автомат; Протиштормовий; Призначення: унісекс; Тип: складаний
Колір
Тип
складаний
Призначення
унісекс
Протиштормовий
Механізм
автомат
Діаметр купола
98 см
Матеріал ручки
пластик
Вага
320 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 595  до 3 365 грн.
Парасоля Knirps T.200 Medium Duomatic Dot Art Red (Kn95-3201-4903) Kn95-3201-4903
Brain.com.ua (Київ)
2 795 грн.
← купити
Парасоля Knirps T.200 Check Beige (Kn95-3201-5390) Kn95-3201-5390
Itbox.ua (Київ)
3 216 грн.
← купити
Зонт Knirps полный автомат T.200 Check Navy Kn95 3201 5990 Kn95-3201-5990
Zontshop.com.ua (Київ)
← купити
Парасоля складана Knirps T.200 Medium Duomatic Black Kn95-3201-1000
Derby.ua (Київ)
2 595 грн.
← купити
Парасоля Knirps T.200 Check Grey (Kn95-3201-5991) Kn95-3201-5991
Itbox.ua (Київ)
← купити
Парасоля Knirps T.200 Dot Art Black (Kn95-3201-4901) Kn95-3201-4901
Itbox.ua (Київ)
← купити
Парасоля Knirps T.200 Dot Art Taupe (Kn95-3201-4902) Kn95-3201-4902
Itbox.ua (Київ)
← купити
Парасоля Knirps T.200 Kelly Dark Navy (Kn95-3201-4107) Kn95-3201-4107
Itbox.ua (Київ)
2 923 грн.
← купити
Парасоля Knirps T.200 Nuno Amaochi (Kn95-3201-8385) Kn95-3201-8385
Itbox.ua (Київ)
← купити
Парасоля Knirps T.200 Nuno Rain (Kn95-3201-8236) Kn95-3201-8236
Itbox.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Knirps T.200 Medium Duomatic, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: парасолька Knirps T.200 Medium Duomatic. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на парасолька Knirps T.200 Medium Duomatic у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія