шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Knowledge Zenith EDX Ultra

Ціни19Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити навушники Knowledge Zenith EDX Ultra за ціною від 559 грн.
Відео 11Фото 12

Характеристики та опис Knowledge Zenith EDX Ultra

Вага (г): 23; Діаметр динаміка (мм): 10; Чутливість (дБ): 112; Частотний діапазон (Гц): 20 – 40000; Імпеданс (Ом): 26; Знімний кабель; Довжина кабелю (м): 1.25; Підведення кабелю: двосторонній; mini-Jack (3.5 мм); Тип підключення: дротові; Конструкція: внутрішньоканальні
Підключення та конструкція
Конструкціявнутрішньоканальні
завушне кріплення
Тип підключеннядротові
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
ШтекерГ-подібний
Підведення кабелюдвосторонній
Довжина кабелю1.25 м
Тип кабелюкруглий, плетений
Знімний кабель
Характеристики
Імпеданс26 Ом
Частотний діапазон20 – 40000 Гц
Чутливість112 дБ
Діаметр динаміка10 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонна кабелі
Інше
Вага23 г
Комплектаціясиліконові насадки 3 пари
футляр
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 559  до 1 112 грн.
Вакуумні навушники KZ EDX Ultra Hi-Fi з подвійним магнітним драйвером та потужним басом (Чорний)
Instor.com.ua (Дніпро)
749 грн.
← купити
Knowledge Zenith Дротові навушники Knowledge Zenith EDX Ultra Black (90403030)
MTA.ua (Київ)
769 грн.
← купити
Навушники KZ EDX Ultra з мікрофоном black
Newsmag.com.ua (Дніпро)
720 грн.
← купити
Навушники Knowledge Zenith Edx Ultra Mic Black
Цифра (Київ)
559 грн.
← купити
Навушники Knowledge Zenith Edx Ultra Mic Black
Stls.store (Київ)
563 грн.
← купити
KZ EDX Ultra Black
AKS.ua (Київ)
640 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Knowledge Zenith EDX Ultra Black
MAUDAU (Київ)
746 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Knowledge Zenith EDX Ultra Black NW31699
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
703 грн.
← купити
Навушники KZ EDX Ultra з мікрофоном, вакуумні, дротові, чорні
Rozetka.ua (Київ)
979 грн.
← купити
Вакуумні навушники KZ EDX Ultra з динамічним випромінювачем чорні
MAUDAU (Київ)
1 112 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Knowledge Zenith EDX Ultra, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Knowledge Zenith EDX Ultra. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Knowledge Zenith EDX Ultra у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія