шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Knowledge Zenith ZS10 Pro

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити навушники Knowledge Zenith ZS10 Pro за ціною від 1520 грн.
Відео 21

Характеристики та опис Knowledge Zenith ZS10 Pro

Вага (г): 32; Чутливість (дБ): 111; Частотний діапазон (Гц): 7 – 40000; Імпеданс (Ом): 30; Знімний кабель; Довжина кабелю (м): 1.25; Підведення кабелю: двосторонній; mini-Jack (3.5 мм); Тип підключення: дротові; Конструкція: внутрішньоканальні
Підключення та конструкція
Конструкціявнутрішньоканальні
завушне кріплення
Тип підключеннядротові
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
Штекерпрямий
Підведення кабелюдвосторонній
Довжина кабелю1.25 м
Тип кабелюкруглий, плетений
Знімний кабель
Характеристики
Імпеданс30 Ом
Частотний діапазон7 – 40000 Гц
Чутливість111 дБ
Тип випромінювачівгібридні
Кількість випромінювачів5
Інше
Вага32 г
Комплектаціясиліконові насадки
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 520  до 2 290 грн.
KZ ZS10 Pro Glare Blue (Hi-Res, 1DD+4BA, з мікрофоном) – Гібридні аудіофільські навушники для Hi-Fi звучання (COPY)
Rozetka.ua (Київ)
2 290 грн.
← купити
Навушники KZ ZS10 Pro Stone Black (Hi-Res, 1DD+4BA, з мікрофоном) – Гібридні аудіофільські 10-ти драйверні навушники для Hi-
Rozetka.ua (Київ)
2 190 грн.
← купити
Навушники KZ ZS10 Pro Black (Hi-Res, 1DD+4BA, з мікрофоном) – Гібридні аудіофільські 10-ти драйверні навушники для Hi-Fi зву
Rozetka.ua (Київ)
1 990 грн.
← купити
Навушники KZ ZS10 Pro Glare Blue (Hi-Res, 1DD+4BA, без мікрофону) – Гібридні аудіофільські навушники для Hi-Fi звучання
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гібридні навушники-вкладиші KZ ZS10 Pro з 5 драйверами (4 BA + 1 DD),з мікрофоном, знімним кабелем для аудіофілів, музиканті
Rozetka.ua (Київ)
1 520 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Knowledge Zenith ZS10 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Knowledge Zenith ZS10 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Knowledge Zenith ZS10 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія