шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Knowledge Zenith ZSN Pro X

Ціни68Опис Відгуки5Обговорення  Корисне
Купити навушники Knowledge Zenith ZSN Pro X за ціною від 776 грн.
Відео 22Фото 24

Характеристики та опис Knowledge Zenith ZSN Pro X

Вага (г): 27; Діаметр динаміка (мм): 10; Чутливість (дБ): 112; Частотний діапазон (Гц): 7 – 40000; Імпеданс (Ом): 25; Знімний кабель; Довжина кабелю (м): 1.25; Підведення кабелю: двосторонній; mini-Jack (3.5 мм); Тип підключення: дротові; Конструкція: внутрішньоканальні
Рейтинг моделі: 5 з 5 (5 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
0
14
Підключення та конструкція
Конструкціявнутрішньоканальні
завушне кріплення
Тип підключеннядротові
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
ШтекерГ-подібний
Підведення кабелюдвосторонній
Довжина кабелю1.25 м
Тип кабелюкруглий, плетений
Знімний кабель
Характеристики
Імпеданс25 Ом
Частотний діапазон7 – 40000 Гц
Чутливість112 дБ
Діаметр динаміка10 мм
Тип випромінювачівгібридні
Кількість випромінювачів2
Інше
Вага27 г
Комплектаціясиліконові насадки
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
0
1
4
Одни только плюсы, минусов нет совершенно.
8 вересня 2022, 10:09 #
Переваги:Покупать что-то дешевле нет смысла, звук будет плохой. Но нет смысла покупать и дороже наушники такого типа, звук очень хорош.

Для спорсмена меломана бомба 5 из 5.

Недоліки:их НЕТ

Коментар:1) Внешний вид. Размер имеет значение эстетическое и связан с возможностями разместить там мощный динамик. Как видно канфигурация посадка наушника в ушах больше вертикальная, это их выгодно отличает от других традиционных мощных наушников, в которых у вас из уха торчит бочка. Конечно есть мелких капельки наушники их не видно, но там нет и места для динамиков.
2) Корпус наушника сидит чётко и плотно в раковине уха. Плюс выход провода от наушника идет сверху за ухо, это дополнитно обхватывает и подтягивает наушник к уху. Он не выпадет особенно при беге, или занятий активным спортом с резкими движением головы, и дерганим провода. Когда провод дёргается он ударяет и не тянет раковину уха. Тут провод упирается за внешней хрящ уха сверху. Это большой плюс кто бегает тот понимает важность этого.
3) Родной провод плотный из мягкого силикона Служить будет долго. Может сниматься и заменяться. Это важно учитывая стоимость наушников.
4) Звук. Для такого размера наушников звук 100% огонь. Бас глубокий и чёткий насколько это наверное вообще возможно для такого размера. Да бас в накладных дорогих будет более насыщенный. Высокий верх кристально чистый. Средние тоже хороши. Все 95% людей которые слушают мр3 или ютуб, современую поп музыку от рейва до поп рока будут довольны.
5) Раньше слушал наушники через внешний ЦАП (за 20$) для смартфона. Эти наушники громкие звук и цап им не нужен, но с ЦАПом играют лучше.

6) Есть мнение, что если поставить дорогой провод звук будет лу

Автор:Oleg Yakovlev

нормальні навушники за свої гроші, але не без компромісів.
11 травня 2026, 22:55 #
Переваги:Непоганий звук за свою ціну, краща деталізація порівняно з дуже дешевими моделями.

Недоліки:Корпус трохи тисне на хрящ вуха. Кабель 125 см — для ПК закороткий і тому незручний.

Коментар:Звук трохи кращий, ніж у найдешевших навушників за 150 грн, але без “вау”-ефекту, брав у Top24.com.ua.

Автор:Артём Фильченков

Добротні бюджетні іємки, підійдуть для невибагливого користувача
12 грудня 2025, 08:34 #
Переваги:Приємний і гучний звук. Добре сидять. Зовнішній вигляд.

Недоліки:Короткий кабель, для ігор на пк не підходять

Коментар:Чудові ієм, особливо враховуючи ціну. В вухах сидять впевнено, не випадають. Амбушури я б рекомендував замінити на пінні з часом.
Кабель короткуватий, як на мене. Але його легко замінити, що і планую зробити найближчим часом. Доречі, він десь більше ніж як за півроку, стає доволі твердим і мало гнучким.
І головне - звук: дуже гучні, сам звук приємний, порівняно з моїми попередніми з'явилося багато деталей. Звичайно я не аудіофіл, але для повсякденного використання мені вистачає.
Для пк ігор підійде, якщо не потрібно позиціонування, тому що тут воно ніяке. Прям зовсім погане. Що від середньобюжетної материнки, що від цапа.

Автор:Dima “Acypa” Horb  пользуюсь Knowledge Zenith ZSN Pro X кілька місяців

Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
від 776  до 1 470 грн.
Навушники KZ Audio ZSN Pro X Black
Portativ.ua (Київ)
1 220 грн.
← купити
KZ Дротові навушники KZ ZSN Pro X Black
MTA.ua (Київ)
949 грн.
← купити
Навушники Knowledge Zenith (KZ Audio) ZSN Pro X (Gold) Mic
Musician.ua (Київ)
1 300 грн.
← купити
Навушники KZ ZSN Pro X з мікрофоном black
Newsmag.com.ua (Дніпро)
1 000 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Knowledge Zenith Zsn Pro X Gold 90403712
Openshop.ua (Київ)
1 399 грн.
← купити
Knowledge Zenith Knowlege Zenith KZ ZSN Pro X No Mic
Era-in-ear.com (Київ)
← купити
KZ ZSN Pro X Blue
AKS.ua (Київ)
912 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Knowledge Zenith ZSN Pro X Blue
MAUDAU (Київ)
1 032 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Knowledge Zenith ZSN Pro X Blue NW28572
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
973 грн.
← купити
Навушники Knowledge Zenith ZSN PRO X Mic Gold (90403712) 90403712
Compx.ua (Київ)
1 154 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Knowledge Zenith ZSN Pro X, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Knowledge Zenith ZSN Pro X. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Knowledge Zenith ZSN Pro X у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія