шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення1Корисне16Аксесуари
Купити електронна книга Kobo Elipsa 2E за ціною від 11961 грн.
Відео 8Фото 8

Характеристики та опис Kobo Elipsa 2E

Вага (г): 390; Розміри (мм): 227x193x7.5; Матеріал корпуса: пластик; USB-C; Bluetooth: Bluetooth; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac); Сумісні стілуси: Kobo Stylus 2; Стилус в комплекті; ОС: Linux; розпізнавання рукописного тексту; створення заміток та анотацій; аудіоплеєр; браузер; Мультимедіа: словник; Хмарні сервіси: Google Drive, Dropbox, Kobo Cloud
Колір
Типелектронний блокнот
Дисплей10.3 "
1872х1404 пікс. / 227 ppi /
папероподібний (E Ink Carta) / Carta 1200 /
монохромний
сенсорний дисплей
підсвічування / ComfortLight PRO /
Формати та мультимедіа
Формати електронних книгEPUB, EPUB3, FlePub, PDF, MOBI
Формати фото/відеоJPEG, GIF, PNG, BMP, TIFF
Інші форматиTXT, HTML, RTF, CBZ, CBR
Хмарні сервісиGoogle Drive, Dropbox, Kobo Cloud
Мультимедіасловник
браузер
аудіоплеєр
створення заміток та анотацій
розпізнавання рукописного тексту
Апаратна частина
Операційна системаLinux
Вбудована пам'ять32 ГБ
Стилус в комплекті
Сумісні моделі стілусівKobo Stylus 2
Передача даних
Передача данихWi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth
USB-C
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри (ВхШхТ)227x193x7.5 мм
Вага390 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 11 961  до 20 567 грн.
Електронна книга 10.3" Kobo Elipsa 2E / 32 ГБ / Linux / Wi-Fi / Bluetooth / Сенсорний E-Ink екран (1404 × 1872) / Налаштовув
Synthetic.ua (Луцьк)
11 961 грн.
← купити
Електронна книга Kobo Elipsa 2E Black (N605-KU-BK-K-BU)
Touch (Дніпро)
17 999 грн.
← купити
Kobo Elipsa 2E Black (N605-KU-BK-K-BU)
Mobileplanet.ua (Одеса)
17 812 грн.
← купити
Електронна книга Kobo Elipsa 2E Black (N605-KU-BK-K-BU)
Soho.com.ua (Київ)
18 349 грн.
← купити
Kobo Elipsa 2E Black (N605-KU-BK-K-BU)
Cthp.net.ua (Київ)
17 799 грн.
← купити
Kobo Elipsa 2E Black (N605-KU-BK-K-BU) N605-KU-BK-K-BU
Luckylink.kiev.ua (Київ)
18 033 грн.
← купити
Електронна книга з підсвічуванням Kobo Elipsa 2E Black
Timesport.com.ua (Львів)
20 561 грн.
← купити
Електронна книга з підсвічуванням Kobo Elipsa 2E Black
Semtech.com.ua (Луцьк)
20 567 грн.
← купити
Kobo Електронна книга Kobo Elipsa 2E Black (N605-KU-BK-K-BU)
MTA.ua (Київ)
← купити
Kobo Elipsa 2E Black (N605-KU-BK-K-BU) n605-ku-bk-k-bu
Kvshop.com.ua (Київ)
18 377 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Kobo Elipsa 2E, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електронна книга Kobo Elipsa 2E. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електронна книга Kobo Elipsa 2E у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія