шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Інсталяція для туалету KOER KT-0501-01

Ціни43Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити інсталяція для туалету KOER KT-0501-01 за ціною від 5589 грн.
Фото 11

Характеристики та опис KOER KT-0501-01

Країна походження бренду: Чехія; Максимальне навантаження (кг): 400; Монтажна глибина (мм): 145 — 165; Монтажна висота (мм): 1125; Габарити (ВхШхГ): 1125x500x145;єм зливного бака (л): 9; Об' Змив: дворежимний; звукоізоляційна прокладка; кнопка змиву; Комплектація: бачок; ззаду; Підведення води: зверху
Призначення
для унітазів
Тип конструкції
рамна
Вид інсталяції
стандартна
Підведення води
зверху
ззаду
Комплектація
бачок
кнопка змиву
звукоізоляційна прокладка
Змив
дворежимний
Об'єм зливного бака
9 л
Габарити (ВхШхГ)
1125x500x145 мм
Монтажна висота
1125 мм
Монтажна глибина
145 — 165 мм
Максимальне навантаження
400 кг
Країна походження бренду
Чехія
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5000 грн.    до  7250 грн.

від 5 589  до 6 521 грн.
Інсталяція для унітазу KOER KT-0502-03 з кнопкою біла глянец KR5172
Drop.ua (Київ)
6 273 грн.
← купити
Инсталляция для унитаза Koer KT-0501-03 (с пан. смыва KT-0601-03 Белая + звукоиз.) KR5169 KR5169
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
5 589 грн.
← купити
Інсталяція для унітазу Koer KT-0501-03 (з пан. змиву KT-0601-03 Біла + звукоіз.) KR5169
MAUDAU (Київ)
6 210 грн.
← купити
Комплект установлювальний для унітаза Koer KT-0502-03 (з пан. змиву KT-0602-03 Біла + звукоріз.) (KR51
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Інсталяція для унітазу KOER KT-0502-01 з кнопкою хром глянец KR5171
Drop.ua (Київ)
6 521 грн.
← купити
Інсталяція для унітазу KOER KT-0501 з кнопкою хром глянец KR5168
Drop.ua (Київ)
6 459 грн.
← купити
Інсталяція для унітазу KOER KT-0501 з кнопкою біла глянец KR5169
Drop.ua (Київ)
← купити
Инсталляция для унитаза Koer KT-0502-01 (с пан. смыва KT-0602-01 Хром + звукоиз.) KR5171 KR5171
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
5 869 грн.
← купити
Инсталляция для унитаза Koer KT-0502-03 (с пан. смыва KT-0602-03 Белая + звукоиз.) KR5172 KR5172
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
5 646 грн.
← купити
Инсталляция для унитаза Koer KT-0501-01 (с пан. смыва KT-0601-01 Хром + звукоиз.) KR5168 KR5168
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
5 813 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати KOER KT-0501-01, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: інсталяція для туалету KOER KT-0501-01. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на інсталяція для туалету KOER KT-0501-01 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія