шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Koss Porta Pro Wireless 2.0

Ціни20Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити навушники Koss Porta Pro Wireless 2.0 за ціною від 4349 грн.
Відео 4Фото 15

Характеристики та опис Koss Porta Pro Wireless 2.0

Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 20; підтримка aptX: aptX; Регулювання гучності; Чутливість (дБ): 101; Частотний діапазон (Гц): 15 – 25000; Імпеданс (Ом): 60; Знімний кабель; Радіус дії (м): 10; Підведення кабелю: односторонній; Версія Bluetooth: Bluetooth v5.2; USB: USB-C; Тип підключення: комбіновані
Підключення та конструкція
Конструкціянакладні, відкриті
можливість складання
Тип підключеннякомбіновані
ПідключенняUSB-C / USB C - mini-Jack (3.5 мм) /
Bluetooth v5.2
Штекерпрямий
Підведення кабелюодносторонній
Радіус дії10 м
Тип кабелюкруглий
Знімний кабель
Характеристики
Імпеданс60 Ом
Частотний діапазон15 – 25000 Гц
Чутливість101 дБ
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Функції та можливості
Регулювання гучності
Підтримка кодеківaptX
Голосовий асистентApple Siri / Google Assistant
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Час роботи (музика)20 год
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Матеріал амбушюрпоролон
Комплектаціяфутляр
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3700 грн.    до  5750 грн.

від 4 349  до 6 129 грн.
Навушники KOSS Porta Pro Wireless 2.0 Rhythm Beige
Portativ.ua (Київ)
4 499 грн.
← купити
Навушники Koss On-Ear Porta Pro Wireless 2.0 Rhythm Beige (198011.101) 198011.101
Moyo.ua (Київ)
← купити
Навушники Koss Porta Pro On-Ear Wireless Black (197675.102) 197675.102
Itbox.ua (Київ)
4 999 грн.
← купити
Гарнітура KOSS Porta Wireless 2.0 Beige (198011.101) 198011.101
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Навушники Koss Porta Pro On-Ear Wireless Black (197675.102) 197675.102
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Koss Porta Pro Wireless 2.0 Black (197675.102) Porta Pro Wireless 2.0 Black (197675.102)
Denika.ua (Харків)
4 349 грн.
← купити
KOSS KOSS Porta Pro Wireless 2.0 Arctic White
Era-in-ear.com (Київ)
← купити
Бездротові навушники Koss Porta Pro Wireless 2.0 Bluetooth 5.2 black-silver VSLU197675101
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
5 407 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Koss Porta Pro Wireless 2.0 Black (197675.102)
Tv-mir.com.ua (Київ)
4 594 грн.
← купити
Koss On-Ear Porta Pro Wireless 2.0 Black 197675.102
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Koss Porta Pro Wireless 2.0, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Koss Porta Pro Wireless 2.0. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Koss Porta Pro Wireless 2.0 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія