шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни33Опис Відгуки1Обговорення  Корисне2
Купити електросамокат Kugoo Kirin M4 Pro за ціною від 18999 грн.
Відео 30Фото 21

Характеристики та опис Kugoo Kirin M4 Pro

Вага (кг): 22.6; Кліренс (см): 14; Хомут: 3 болти; Матеріал рами: алюміній; Захист від пилу та води: IPX4; Підставка; Сигнал / дзвінок; Стоп-сигнал; Поворотники; Фара; Сидіння; Регулювання висоти керма; Напруга живлення (В): 48; Ємність акумулятора (Агод): 18; Задні гальма: дисковий; Передні гальма: дисковий
Рейтинг за відгуками:
1
0
Колір
Максимальне навантаження150 кг
Складаний
Ходові характеристики
Запас ходу65 км
Потужність двигуна500 Вт / пікова 1000 Вт /
Максимальна швидкість50 км/год
Швидкісні режими3
Максимальний кут підйому15 °
Привідзадній
Колесагумові надувні
10 "
Амортизаціяпередня та задня
Передні гальмадисковий
Задні гальмадисковий
Акумулятор
Місткість акумулятора18 А·год
Напруга живлення48 В
Час повної зарядки8 год
Функції та можливості
Регулювання висоти керма
Сидіння
Фара
Поворотники
Стоп-сигнал
Сигнал / дзвінок
Підставка
Захист від пилу та водиIPX4
Загальні характеристики
Матеріал рамиалюміній
Підсвічування корпуса
Хомут3 болти
Кліренс14 см
Розміри119х112х60 см
Розміри (складений)114х39х60 см
Вага22.6 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  19000 грн.    до  30000 грн.

решает скорее задачу развлечения, но не задачу перемещения -запас хода мал
21 квітня 2025, 19:14 #
Переваги:разгоняет вроде норм до 37 км удалось разогнать по прямой

Недоліки:1. РЕКУПЕРАЦИЯ!!! - отключить ее нельзя.

2. В первую же неделю глюканул контроллер - постоял 40 минут на солнце и не едет, мало того рекуперация блокирует колесо - даже катить с трудом еле дотолкал эту дрянь до дома.

3. брелок самокат не блокирует.. пищит но человек может подойти и нажав газ поехать т.е. брелок с блокировкой символический

4. запас хода номинально большой, а по факту заряд расходуется довольно быстро вобщем это в 3-4 раза меньшще чем вы без передышки проедете на велосипеде даже не будучи заядлым велосипедистом...

від 18 999  до 34 990 грн.
Електросамокат Kugoo Kirin M4 Pro 1000W 18Ah
Space.in.ua (Дніпро)
22 000 грн.
← купити
Електросамокат KUGOO Kirin M4 Pro 1000W 18Ah без сидіння
MAUDAU (Київ)
20 630 грн.
← купити
Електросамокат Kugoo Kirin M4 Pro 10,5" (2000W x2 48V 21 Ah) повний привід
Rozetka.ua (Київ)
33 150 грн.
← купити
Электросамокат Kugoo Kirin M4 Pro Jilong 1000W
Space.in.ua (Дніпро)
18 999 грн.
← купити
Електросамокат KUGOO Kirin M4 Pro + Plus 23Ah 1000W Black | БЕЗ СИДІННЯ(модель 2025)
MAUDAU (Київ)
26 580 грн.
← купити
Електросамокат із сидінням KugooKirin M4 PRO Plus (1000W, 18Ah) NFC ключі, 3 фари
MAUDAU (Київ)
23 490 грн.
← купити
Електросамокат KugooKirin M4 PRO Plus (1000W, 18Ah) NFC ключі, 3 фари
MAUDAU (Київ)
22 990 грн.
← купити
Електросамокат із сидінням KugooKirin M4 PRO Plus (1000W, 23Ah) NFC ключі, 3 фари
MAUDAU (Київ)
25 490 грн.
← купити
Електросамокат KugooKirin M4 PRO Plus (1000W, 23Ah) NFC ключі, 3 фари
MAUDAU (Київ)
24 990 грн.
← купити
Двомоторний електросамокат з сидінням KugooKirin M4 Pro Ultra (4000W 48V 21Ah)
MAUDAU (Київ)
34 990 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Kugoo Kirin M4 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електросамокат Kugoo Kirin M4 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електросамокат Kugoo Kirin M4 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія