шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити електросамокат Kugoo Kirin M5 Pro за ціною від 32020 грн.
Відео 9Фото 11

Характеристики та опис Kugoo Kirin M5 Pro

Вага (кг): 36.2; Кліренс (см): 18; Матеріал рами: алюміній; Захист від пилу та води: IP54; Підставка; Сигнал / дзвінок; Стоп-сигнал; Фара; Сидіння; Регулювання висоти керма; Напруга живлення (В): 48; Ємність акумулятора (Агод): 20; Задні гальма: дисковий; Передні гальма: дисковий; Амортизація: передня та задня
Колір
Максимальне навантаження120 кг
Складаний
Ходові характеристики
Запас ходу70 км
Потужність двигуна1000 Вт
Максимальна швидкість52 км/год
Швидкісні режими3
Максимальний кут підйому15 °
Привідзадній
Колесагумові надувні безкамерні
11 "
Амортизаціяпередня та задня
Передні гальмадисковий
Задні гальмадисковий
Акумулятор
Місткість акумулятора20 А·год
Напруга живлення48 В
Час повної зарядки9 год
Функції та можливості
Регулювання висоти керма
Сидіння
Фара
Стоп-сигнал
Сигнал / дзвінок
Підставка
Багажникбокс
Захист від пилу та водиIP54
Загальні характеристики
Матеріал рамиалюміній
Кліренс18 см
Розміри130х127х64 см
Розміри (складений)128х64х50.5 см
Вага36.2 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 32 020  до 35 990 грн.
Електросамокат KUGOO Kirin M5 Pro 1200W 23Ah з сидінням (з посиленим АКБ )
MAUDAU (Київ)
32 020 грн.
← купити
Електросамокат KUGOO Kirin M5 Pro 21Ah 1200W 2025 року з сидінням
Rozetka.ua (Київ)
35 490 грн.
← купити
Електросамокат KUGOO Kirin M5 Pro 2000W 26Ah з сидінням (модель 2026 року з посиленим АКБ )
MAUDAU (Київ)
33 250 грн.
← купити
Електросамокат із сидінням KugooKirin M5 Pro Max (2000W, 26Ah)
MAUDAU (Київ)
33 990 грн.
← купити
Електросамокат із сидінням KugooKirin M5 Pro (1200W, 23Ah)
MAUDAU (Київ)
32 990 грн.
← купити
Електросамокат із сидінням KugooKirin M5 PRO (1200W, 23Ah)
Rozetka.ua (Київ)
34 990 грн.
← купити
Електросамокат із сидінням KugooKirin M5 PRO MAX (2000W, 26Ah)
Rozetka.ua (Київ)
35 990 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Kugoo Kirin M5 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електросамокат Kugoo Kirin M5 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електросамокат Kugoo Kirin M5 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія