шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни59Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити фен Laifen SE Lite за ціною від 2699 грн.
Відео 7Фото 20

Характеристики та опис Laifen SE Lite

автоматичне вимкнення; інтелектуальний контроль t°; іонізація; Комбінований режим; Холодне повітря; Регулювання температури (°C): 50, 80; Температурні режими: 2; Режими потужності: 2; Потужність (Вт): 1400; Тип мотора: безщітковий; Тип пристрою: фен
Колір
Тип пристрою
фен
Тип мотора
безщітковий
Потужність
1400 Вт
Регулятор потужності / температури
роздільна
Режими потужності
2
Температурні режими
2
Регулювання температури
50, 80 °C
Холодне повітря
Комбінований режим
Повітряний потік
19 л/с
Рівень шуму
62 дБ
Функції
іонізація
інтелектуальний контроль t°
автоматичне вимкнення
Насадки і комплектація
концентратор
Знімна решітка
Довжина кабелю
1.8 м
Вага
345 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 699  до 4 755 грн.
Фен LAIFEN SE Lite Pink LFHD SE-Lite (Pink)
FOXTROT.UA (Київ)
2 999 грн.
← купити
Laifen Фен Laifen SE Lite Pink (1HD11-S-EU-PK-001)
MTA.ua (Київ)
← купити
Фен Laifen SE Lite (Green) 1HD11-S-EU-GR-001
Jabko.ua (Львів)
← купити
Фен Laifen SE Lite Purple (1HD11-S-EU-PU-001)
Touch (Дніпро)
2 919 грн.
← купити
Фен для волосся Laifen SE Lite з іонізацією, Pink
Ecodrive.in.ua (Одеса)
← купити
LAIFEN SE LITE PINK (1HD11-S-EU-PK-001)
Pro100market.com.ua (Київ)
3 148 грн.
← купити
LAIFEN SE LITE PINK (1HD11-S-EU-PK-001)
Vodogreyka.com.ua (Київ)
3 164 грн.
← купити
Фен Laifen Se Lite Green (1HD11-S-EU-GR-001)
Цифра (Київ)
3 137 грн.
← купити
Фен Laifen Se Lite Green (1HD11-S-EU-GR-001)
Stls.store (Київ)
3 168 грн.
← купити
Фен LAIFEN SE Lite Pink (1HD11-S-EU-PK-001)
ТЕХНОточка (Київ)
2 881 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Laifen SE Lite, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фен Laifen SE Lite. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фен Laifen SE Lite у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія