шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни39Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити фен Laifen Swift SE за ціною від 2790 грн.
Відео 3Фото 8

Характеристики та опис Laifen Swift SE

автоматичне вимкнення; іонізація; Холодне повітря; Регулювання температури (°C): 50, 80; Температурні режими: 2; Режими потужності: 2; Потужність (Вт): 1500; Тип мотора: безщітковий; Тип пристрою: фен
Колір
Тип пристрою
фен
Тип мотора
безщітковий
Потужність
1500 Вт
Регулятор потужності / температури
роздільна
Режими потужності
2
Температурні режими
2
Регулювання температури
50, 80 °C
Холодне повітря
Повітряний потік
19 л/с
Рівень шуму
62 дБ
Функції
іонізація
автоматичне вимкнення
Знімна решітка
Довжина кабелю
1.8 м
Розміри
27х7x8.9 см
Вага
345 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3000 грн.    до  4400 грн.

від 2 790  до 6 285 грн.
Фен LAIFEN SE Special White (1HD12-G-EU-WH-001) 1HD12-G-EU-WH-001
FOXTROT.UA (Київ)
4 199 грн.
← купити
Фен Laifen Swift Se Blue
Цифра (Київ)
2 941 грн.
← купити
Фен Laifen Swift Se Blue
Stls.store (Київ)
2 970 грн.
← купити
Фен Laifen Swift SE White
Tendo.com.ua (Київ)
2 790 грн.
← купити
Фен Laifen Swift SE Special Pink
Saren.com.ua (Львів)
5 310 грн.
← купити
Фен Laifen Swift SE Blue (LF03-SEB-EU)
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 542 грн.
← купити
Фен Laifen Swift SE Blue
Zhuk.ua (Київ)
3 130 грн.
← купити
Фен Laifen Swift SE Blue
Smartmag.biz.ua (Львів)
2 943 грн.
← купити
Фен Laifen Swift SE White (LF03-SEW-EU) Swift SE White (LF03-SEW-EU)
Denika.ua (Харків)
2 897 грн.
← купити
Фен Laifen Swift SE Blue (LFSE-BE-EU)
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 155 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Laifen Swift SE, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фен Laifen Swift SE. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фен Laifen Swift SE у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія