шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
LDNIO (кріплення тримача)
зажим на воздуховод
присоска
клейка поверхня
інші
Каталог товарів

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити тримач / авто зарядка LDNIO MG07 за ціною від 130 грн.
Фото 13

Характеристики та опис LDNIO MG07

Матеріал корпуса: пластик; Призначення: настільний
Колір
Призначення
настільний
Матеріал корпуса
пластик
Розмір
110x84x31 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 130  до 319 грн.
Настільний Утримувач Ldnio MG07 Колір Білий
Rozetka.ua (Київ)
182 грн.
← купити
Настільний Тримач Ldnio MG07 М'ята упаковка Білий
Rozetka.ua (Київ)
156 грн.
← купити
Настільний Тримач Ldnio MG07 М'ята упаковка Білий
Rozetka.ua (Київ)
130 грн.
← купити
Настільний Тримач Ldnio MG07 Білий
Rozetka.ua (Київ)
140 грн.
← купити
Настільний Тримач Ldnio MG07 Бiлий
Rozetka.ua (Київ)
293 грн.
← купити
Настільний тримач Ldnio MG07, White
Rozetka.ua (Київ)
286 грн.
← купити
Настільний підставка тримач для телефону Ldnio MG07 колір Білий
Rozetka.ua (Київ)
290 грн.
← купити
Настільний Утримувач Ldnio MG07 Колір Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Настільний тримач для телефона, планшета 4.7"-7.2" Ldnio Foldable Desktop Stand Білий (MG07)
Rozetka.ua (Київ)
289 грн.
← купити
Настільний Тримач Ldnio MG07 Білий
Rozetka.ua (Київ)
302 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати LDNIO MG07, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: тримач / авто зарядка LDNIO MG07. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на тримач / авто зарядка LDNIO MG07 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія