шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Lego (вік дитини)
Каталог товарів

Ціни31Опис Відгуки  Обговорення  Корисне5
Купити конструктор Lego Tiny Plants 10329 за ціною від 1899 грн.
Відео 17Фото 7

Характеристики та опис Lego Tiny Plants 10329

Розмір готової іграшки (мм): 160x100x60;єднання: блочне; З' Кількість деталей (шт.): 758; Тип гри: рослини (квіти, дерева); Матеріал: пластик; Уподобання: унісекс; Вік: 18+
Вік
18+
Уподобання
унісекс
Матеріал
пластик
Тип гри
рослини (квіти, дерева)
Кількість деталей
758 шт.
З'єднання
блочне
Розмір готової іграшки
160x100x60 мм
Розмір упаковки
60x380x260 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1600 грн.    до  2700 грн.

від 1 899  до 3 659 грн.
LEGO Конструктор LEGO 10329 Botanicals Мініатюрні рослини
MTA.ua (Київ)
2 099 грн.
← купити
Конструктор LEGO Botanicals Мініатюрні рослини (10329) 10329
Будинок Іграшок (Київ)
1 899 грн.
← купити
Конструктор LEGO Icons Мініатюрні рослини 758 деталей (10329) 10329
Itbox.ua (Київ)
← купити
Конструктор LEGO Botanicals Мініатюрні рослини (10329) 10329
Jabko.ua (Львів)
← купити
Конструктор Lego Icons Мініатюрні рослини (10329)
Stls.store (Київ)
2 132 грн.
← купити
LEGO 10329
Mallprix.com (Київ)
2 054 грн.
← купити
LEGO 10329 Botanicals Маленькі квіти
Moyo.ua (Київ)
← купити
LEGO Botanicals Крихітні Рослини (10329)
Megadom.net (Дніпро)
2 100 грн.
← купити
Конструктор LEGO Icons Маленькі квіти (10329) 10329
Skay.ua (Одеса)
2 401 грн.
← купити
Конструктор LEGO Icons Маленькі квіти (10329) 10329
FOXTROT.UA (Київ)
2 129 грн.
← купити
Конструктор LEGO Botanicals Мініатюрні рослини 758 деталей (10329)
MAUDAU (Київ)
1 929 грн.
← купити
Конструктор LEGO Icons Мініатюрні рослини (10329) LEGO 10329
Click.ua (Київ)
2 022 грн.
← купити
LEGO Icons Botanicals Маленькие цветы (10329)
Tehnomart.com (Київ)
2 114 грн.
← купити
LEGO Крихітні Рослини 10329
Bricksadd.com.ua (Київ)
2 049 грн.
← купити
LEGO ICONS 10329 Маленькі рослини
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
2 278 грн.
← купити
Конструктор LEGO Icons Мініатюрні рослини 758 деталей (10329) 10329
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Блоковий конструктор LEGO Botanicals Крихітні Рослини (10329)
Justbuy.com.ua (Київ)
2 079 грн.
← купити
Конструктор Lego Крихітні Рослини (10329) Крихітні Рослини (10329)
Denika.ua (Харків)
2 002 грн.
← купити
Конструктор LEGO Icons Маленькі квіти
Citrus.ua (Київ)
2 499 грн.
← купити
Конструктор LEGO Botanicals Мініатюрні рослини 758 деталей (10329) 10329
Telemart.ua (Київ)
← купити
LEGO 10329 Крихітні Рослини
Playzone.com.ua (Київ)
2 149 грн.
← купити
Конструктор lego Icons Мініатюрні рослини 758 деталей (10329)
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
LEGO Botanicals Миниатюрные растения (10329) BotanicalsМиниатюрныерастения(10329)
COMFY.ua (Київ)
← купити
LEGO Icons Мініатюрні рослини (10329) 10329
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Конструктор LEGO Icons Botanical Collection Tiny Plants 758 деталей, від 18 років (10329)
Eva.ua (Київ)
2 089 грн.
← купити
LEGO Конструктор Icons Маленькі квіти E-10329
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Конструктор LEGO Botanicals Мініатюрні рослини 758 деталей (10329)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Конструктор Botanicals Мініатюрні рослини 10329 758 деталей
Rozetka.ua (Київ)
3 293 грн.
← купити
Будівельні блоки LEGO 10329 Міні-іграшка з рослинами в горщиках для хлопчиків та дівчаток, подарунок до Дня захисту дітей, п
Rozetka.ua (Київ)
3 659 грн.
← купити
Конструктор Лего Іконс Мініатюрні Рослина Lego Icons Mini Plants 10329
Rozetka.ua (Київ)
2 620 грн.
← купити
Конструктор Lego Icons Мініатюрні рослини 10329
Rozetka.ua (Київ)
2 811 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Lego Tiny Plants 10329, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: конструктор Lego Tiny Plants 10329. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на конструктор Lego Tiny Plants 10329 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія