шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 [12SD0010UI]

Конфігурації і ціни 78Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 (12SD0010UI) за ціною від 51599 грн.
Фото 11

Серия Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5

Модифікації Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 3
Где купить? [12SD0010UI]
Характеристики [12SD0010UI]
Колір
Тип
моноблок
Діагональ екрана
23.8 "
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9) пікс.
Тип матриці
IPS
Серія
Core i7
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ / 1x16 /
Модель відеокарти
Iris Xe Graphics
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід / v 2.1 /
HDMI вхід
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth
+
Потужність БЖ
90 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
431x540x192 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  50000 грн.    до  57500 грн.
HP ProOne 240 G10 Al...
936H6EA
від 48 744 грн.
HP ProOne 440 G9 All...
9H6Z0ET
від 54 364 грн.
Lenovo ThinkCentre n...
12SD001AUI
від 48 284 грн.
Apple iMac 24 2021 M1
Z12W000NU
від 51 003 грн.
Artline Business M67
M67v16Win
від 51 252 грн.
Artline Business M63
M67v18Win
від 50 907 грн.
Artline Business M67
M67v11
від 48 646 грн.

від 51 599  до 70 751 грн.
Моноблок Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 Luna Grey (12SD0010UI) 12SD0010UI
FOXTROT.UA (Київ)
53 599 грн.
← купити
Моноблок Lenovo ThinkCentre Aio neo 50a 24 G5 Luna Grey (12SD0010UI) 12SD0010UI
Openshop.ua (Київ)
51 961 грн.
← купити
Комп'ютер Lenovo ThinkCentre AiO neo 50a 24 Gen 5 / i7-13620H, 16, 512, WF, KM, W11P (12SD0010UI) 12SD0010UI
Itbox.ua (Київ)
← купити
Lenovo 12SD0010UI
Mallprix.com (Київ)
53 698 грн.
← купити
Моноблок Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 (12SD0010UI) Luna Grey 12SD0010UI
Click.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер Lenovo ThinkCentre AiO neo 50a 24 Gen 5 / i7-13620H, 16, 512, WF, KM, W11P (12SD0010UI) 12SD0010UI
Brain.com.ua (Київ)
← купити
LENOVO ThinkCentre AIO neo 50a 24 G5 12SD0010UI
Notebooker.ua (Київ)
← купити
Lenovo ThinkCentre AIO neo 50a 24 G5 (12SD0010UI) Luna Grey ThinkCentreAIOneo50a24G5(12SD0010UI)LunaGrey
COMFY.ua (Київ)
← купити
Моноблок Lenovo ThinkCentre Neo 50a 24 G5 23.8" (12SD0010UI) Luna Grey 12SD0010UI
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Компьютер Lenovo ThinkCentre AiO neo 50a 24 Gen 5 / i7-13620H, 16, 512, WF, KM, W11P (12SD0010UI)
Q-techno.com.ua (Київ)
53 499 грн.
← купити
моноблок 23.8FM/i7-13620H/16/512/Intel HD/W11P/WF/ KM/Luna grey ThinkCentre AIO neo 50a 24 G5 12SD0010UI
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Lenovo ThinkCentre AIO neo 50a 24 G5 Luna Grey (12SD0010UI) 12SD0010UI
Luckylink.kiev.ua (Київ)
51 710 грн.
← купити
Комп'ютер Lenovo ThinkCentre AiO neo 50a 24 Gen 5 / i7-13620H, 16, 512, WF, KM, W11P (12SD0010UI) 12SD0010UI
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Моноблок Lenovo ThinkCentre AIO neo 50a 24 G5 (12SD0010UI) UA 12SD0010UI
Sota.store (Київ)
52 714 грн.
← купити
Моноблок Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 Luna Grey (12SD0010UI)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Lenovo ThinkCentre Neo 50a 24 Gen G5 Luna Gray (12SD0010UI) — Моноблок 23.8", 1920x1080, DDR5 16 ГБ, SSD 512 ГБ, Intel Core
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Моноблок Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 (12SD0010UI) Luna Grey 12SD0010UI
icom.net.ua (Київ)
51 599 грн.
← купити
Моноблок 23.8" LENOVO ThinkCentre AIO neo 50a 24 G5 (12SD0010UI) 12SD0010UI
Moyo.ua (Київ)
← купити
Моноблок lenovo ThinkCentre aio neo 50a 24 g5 (12sd0010ui)
Tviy-Dim.com (Київ)
56 352 грн.
← купити
Lenovo Моноблок Lenovo ThinkCentre AIO neo 50a 24 G5 (12SD0010UI) Luna Gray
MTA.ua (Київ)
54 299 грн.
← купити
Lenovo ThinkCentre AIO neo 50a 24 G5 (12SD0010UI) Luna Grey 12sd0010ui
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Моноблок 23.8FM/i7-13620H/16/512/Intel HD/W11P/WF/KM/Luna grey ThinkCentre AIO neo 50a 24 G5 LENOVO (12SD0010UI)
Rozetka.ua (Київ)
63 316 грн.
← купити
Моноблок Lenovo ThinkCentre AIO neo 50a 24 G5 Luna Grey (12SD0010UI)
Rozetka.ua (Київ)
60 088 грн.
← купити
Комп'ютер Lenovo ThinkCentre AiO neo 50a 24 Gen 5 / i7-13620H, 16, 512, WF, KM, W11P (12SD0010UI) Lenovo 12SD0010UI 1043196
Rozetka.ua (Київ)
70 751 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Lenovo 12SD0010UI, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 (12SD0010UI). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 (12SD0010UI) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія