шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Lenovo (тип пристрою)
2 в 1 (ноутбук-планшет)

Каталог /

Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IAX10 [83F3000PUS]

Конфігурації і ціни 332Відгуки  Обговорення  Корисне10Аксесуари
Купити ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IAX10 (83F3000PUS) за ціною від 79499 грн.
Відео 17Фото 16

Серия Lenovo Legion Pro 5 16IAX10

Модифікації Lenovo Legion Pro 5 16IAX10 42
Где купить? [83F3000PUS]
Характеристики [83F3000PUS]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16 "
Тип матриці
OLED
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
2560x1600 (16:10)
Серія
Core Ultra 7
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Матеріал корпуса
алюміній/пластик
Габарити (ШхГхТ)
365x268x22 мм
Вага
2.4 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  67500 грн.    до  105000 грн.
Lenovo Legion Pro 5 ...
83F3004CMH
від 83 499 грн.
83F3003TGE
від 80 999 грн.
83F3CTO1WW
83F3003GPB
від 77 600 грн.
83F3001XFR
від 85 899 грн.
83F3000AUS
від 83 199 грн.
83F3X003US
від 88 511 грн.
83F3X007US
від 74 708 грн.
83F3X00321
від 81 999 грн.
83F30009US
від 66 999 грн.
83F3003BPB
від 89 599 грн.
83F3006URA
від 82 499 грн.
83F30034RA
83F30031RA
від 79 999 грн.
Lenovo Legion 5 16IRX9
83DG00A9US
від 78 999 грн.
83F30072RA
Lenovo Legion 5 16IRX9
83DG007WUS
від 74 999 грн.
83F3003CPB
83F3003HPB
від 75 899 грн.

від 79 499  до 93 275 грн.
Lenovo Legion Pro 5 16IAX10H Black (83F3000PUS)
iTMag.ua (Київ)
79 999 грн.
← купити
Lenovo Ноутбук Lenovo Legion Pro 5i 16IAX10H (83F3000PUS) Black
MTA.ua (Київ)
88 399 грн.
← купити
Lenovo Legion Pro 5 16IAX10H Black (83F3000PUS)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Lenovo Legion Pro 5i 16IAX10H (83F3000PUS)
Touch (Дніпро)
83 089 грн.
← купити
Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IAX10H Black (83F3000PUS)
Zhuk.ua (Київ)
84 814 грн.
← купити
Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IAX10H Black (83F3000PUS) Legion Pro 5 16IAX10H Black (83F3000PUS)
Denika.ua (Харків)
86 675 грн.
← купити
Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IAX10H Black (83F3000PUS)
Stls.store (Київ)
91 964 грн.
← купити
Ноутбук Lenovo Legion Pro 5i 16IAX10H (83F3000PUS) Black
Soho.com.ua (Київ)
83 839 грн.
← купити
Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IAX10H Black (83F3000PUS)
Цифра (Київ)
90 019 грн.
← купити
Lenovo Legion Pro 5 16IAX10H Black (83F3000PUS) 83F3000PUS
Luckylink.kiev.ua (Київ)
79 713 грн.
← купити
Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IAX10H Black (83F3000PUS)
Idrop.com.ua (Київ)
85 796 грн.
← купити
Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IAX10 Eclipse Black (83F3000PUS) (83F3000PUS)
Техно Їжак (Київ)
92 599 грн.
← купити
Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IAX10H Black (83F3000PUS)
Smartmag.biz.ua (Львів)
83 207 грн.
← купити
Lenovo Legion Pro 5i 16IAX10H (83F3000PUS)
Mobileplanet.ua (Одеса)
79 673 грн.
← купити
Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IAX10H Black (83F3000PUS)
Tv-mir.com.ua (Київ)
80 439 грн.
← купити
Ноутбук Lenovo Legion Pro 5i 16IAX10H (83F3000PUS) 83F3000PUS
Sota.store (Київ)
81 666 грн.
← купити
Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IAX10 (83F3000PUS)
Pulsepad.com.ua (Київ)
79 499 грн.
← купити
Lenovo Legion Pro 5 16IAX10H Black (83F3000PUS) 83F3000PUS
Geekabyte.com.ua (Київ)
81 999 грн.
← купити
Lenovo Legion Pro 5 16IAX10H Black (83F3000PUS) Ігровий ноутбук Legion Pro 5 16IAX10H Black (83F3000PUS)
Kvshop.com.ua (Київ)
90 477 грн.
← купити
Lenovo Legion Pro 5 16IAX10 (83F3000PUS) Eclipse Black (16/OLED/2560x1600/165Hz/Ultra 7-255HX/16GB RAM/1TB SSD/RTX 5070/Win1
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
82 220 грн.
← купити
Ноутбук Lenovo 16 Legion Pro 5 16IAX10 2560x1440 OLED/Intel U7-255HX/16GB/1TB/RTX 5070 8GB/W11H/Eclipse Black (83F3000PUS) 8
Compx.ua (Київ)
88 147 грн.
← купити
Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IAX10H Black 16" OLED 2560x1600 165 Гц / Intel Core Ultra 7 255HX / NVidia GeForce RTX 5070 /
Rozetka.ua (Київ)
92 660 грн.
← купити
Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IAX10H Black (83F3000PUS) EU
Zhuk.ua (Київ)
85 050 грн.
← купити
Ноутбук Lenovo 16 Legion Pro 5 16IAX10 WQXGA OLED 165Hz/Intel U7-255HX/16GB/1TB/RTX 5070/W11P/Eclipse Black (83F3000PUS *) 8
Compx.ua (Київ)
87 645 грн.
← купити
Ноутбук Lenovo 16 Legion Pro 5 16IAX10 WQXGA OLED 165Hz/Intel U7-255HX/16GB/1TB/RTX 5070/W11P/Eclipse Black (83F3000PUS *)
Rozetka.ua (Київ)
92 743 грн.
← купити
Ноутбук Lenovo 16 Legion Pro 5 16IAX10 2560x1440 OLED/Intel U7-255HX/16GB/1TB/RTX 5070 8GB/W11H/Eclipse Black (83F3000PUS)
Rozetka.ua (Київ)
93 275 грн.
← купити
Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IAX10H (83F3000PUS) Eclipse Black
Rozetka.ua (Київ)
89 249 грн.
← купити
Ноутбук Lenovo Legion Pro 5i 16IAX10H (83F3000PUS)
Rozetka.ua (Київ)
86 047 грн.
← купити
Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IAX10 (83F3000PUS) Eclipse Black (16 / OLED / 2560x1600 / 165Hz / Ultra 7-255HX / 16GB RAM / 1
Rozetka.ua (Київ)
89 808 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Lenovo 83F3000PUS, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IAX10 (83F3000PUS). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IAX10 (83F3000PUS) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія