шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Lenovo (тип пристрою)
2 в 1 (ноутбук-планшет)

Каталог /

Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IAX10 [83F3003FPB]

Конфігурації і ціни 332Відгуки  Обговорення  Корисне10Аксесуари
Купити ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IAX10 (83F3003FPB) за ціною від 86149 грн.
Відео 17Фото 16

Серия Lenovo Legion Pro 5 16IAX10

Модифікації Lenovo Legion Pro 5 16IAX10 42
Где купить? [83F3003FPB]
Характеристики [83F3003FPB]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16 "
Тип матриці
OLED
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
2560x1600 (16:10)
Серія
Core Ultra 9
Тактова частота
2.1 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Передвстановлена ОС
без ОС
Матеріал корпуса
алюміній/пластик
Габарити (ШхГхТ)
365x268x22 мм
Вага
2.4 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  90000 грн.    до  135000 грн.
Lenovo Legion Pro 5 ...
83LU0037RA
від 118 999 грн.
83LU003TRA
від 114 999 грн.
83LU0000PB
від 112 899 грн.
83LU001ERA
від 118 059 грн.
83LU003FRA
83F30064RA
від 99 999 грн.
83F3003EPB
від 80 499 грн.
83LU003URA
від 128 999 грн.
83LU003VRA
від 129 999 грн.
83F30033RA
від 96 774 грн.
83F30073RA
від 92 999 грн.
83F3003APB
від 104 999 грн.
83F3011HUS
від 109 999 грн.
83LU0022RM
від 110 799 грн.
83F3015HUS
83LU001JMH
83LU0006US
83F3000HUS
від 94 999 грн.
83LU001MPB
83F3000GUS
від 97 999 грн.
83F3X004US
від 101 349 грн.
83LUCTO1WW
від 115 999 грн.
83LU0007US
від 114 719 грн.
Lenovo Legion 5 16IRX9
83DG00BCUS
від 97 607 грн.
83F3003DPB
від 79 000 грн.
83F3012HUS
від 133 999 грн.
Lenovo Legion 5 16IRX9
83DG0048CK
від 93 900 грн.
83F3X00642
від 134 999 грн.

від 86 149  до 148 999 грн.
Lenovo Legion Pro 5 16IAX10 Eclipse Black (83F3003FPB)
iTMag.ua (Київ)
86 149 грн.
← купити
Lenovo Legion Pro 5 16IAX10 Eclipse Black (83F3003FPB)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 Gen 16IAX10 Ultra 9 275HX 16" WQXGA OLED 165Hz 32GB/1000 RTX5070 83F3003FPB
Shoplaptop.com.ua (Мостиська)
92 990 грн.
← купити
Lenovo Legion Pro 5 16IAX10 Eclipse Black (83F3003FPB) 83F3003FPB
Geekabyte.com.ua (Київ)
91 999 грн.
← купити
Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 Gen 16IAX10 Ultra 9 275HX 16" WQXGA OLED 165Hz 32GB/1000 RTX5070 83F3003FPB
Rozetka.ua (Київ)
93 350 грн.
← купити
Ноутбук Lenovo Legion Pro 5-16 Ultra 9-275HX/16GB/1TB RTX5070 OLED 165Hz (83F3003FPB)
Rozetka.ua (Київ)
101 999 грн.
← купити
Ноутбук Lenovo Legion Pro 5-16 Ultra 9-275HX/16GB/1TB/Win11 Pro RTX5070 OLED 165Hz (83F3003FPB)
Rozetka.ua (Київ)
103 999 грн.
← купити
Ноутбук Lenovo Legion Pro 5-16 Ultra 9-275HX/64GB/1TB+1TB/Win11 Pro RTX5070 OLED 165Hz (83F3003FPB)
Rozetka.ua (Київ)
136 999 грн.
← купити
Ноутбук Lenovo Legion Pro 5-16 Ultra 9-275HX/32GB/1TB/Win11 Pro RTX5070 OLED 165Hz (83F3003FPB)
Rozetka.ua (Київ)
109 999 грн.
← купити
Ноутбук Lenovo Legion Pro 5-16 Ultra 9-275HX/16GB/1TB+1TB/Win11 Pro RTX5070 OLED 165Hz (83F3003FPB)
Rozetka.ua (Київ)
110 999 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Lenovo 83F3003FPB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IAX10 (83F3003FPB). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IAX10 (83F3003FPB) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія