шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
LG (діагональ)

Ціни40Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити монітор LG 24U421A за ціною від 4396 грн.
Фото 10

Характеристики та опис LG 24U421A

Габарити без підставки (мм): 536x320x44; Габарити (мм): 536x412x170; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; висвітлення темних ділянок; Flicker-Free;єми (додатково): вихід mini-Jack (3.5 мм); Роз' Power Delivery; Передача відео: HDMI: HDMI v2.0; Підтримка HDR; Глибина кольору: 16.7M Colors; Статична контрастність: 3 000:1
Колір
Тип
монітор
Діагональ
23.8 "
Тип матриці
*VA
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9)
Час відгуку (GtG)
5 мс
Габарити (ШхВхТ)
536x412x170 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3900 грн.    до  5250 грн.

від 4 396  до 5 678 грн.
Монітор 23.8" LG 24U421A-B (24U421A-B)
Moyo.ua (Київ)
4 444 грн.
← купити
Монітор 23.8" LG 24U421A-B (24U421A-B.ADRZ)
Artline.ua (Київ)
← купити
LG Монітор LG 24U421A-B Black 23.8
MTA.ua (Київ)
4 599 грн.
← купити
Монітор LG 24U421A-B
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Монітор LG 24U421A-B
Itbox.ua (Київ)
← купити
Монітор 24" LG 24U421A-B
АЛЛО (Київ)
← купити
LG 24U421A-B
Pro100market.com.ua (Київ)
4 447 грн.
← купити
Монітор LG 23.8" VA 100Hz 24U421A-B (UA)
Jabko.ua (Львів)
4 439 грн.
← купити
LG 24U421A-B
Vodogreyka.com.ua (Київ)
4 469 грн.
← купити
LG 24U421A-B
Mallprix.com (Київ)
4 511 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати LG 24U421A, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор LG 24U421A. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор LG 24U421A у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія