шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
LG (діагональ)

Ціни40Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити монітор LG 27U421A за ціною від 5378 грн.
Фото 10

Характеристики та опис LG 27U421A

Габарити без підставки (мм): 610x360x44; Габарити (мм): 610x452x170; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; висвітлення темних ділянок; Flicker-Free;єми (додатково): вихід mini-Jack (3.5 мм); Роз' Power Delivery; Передача відео: HDMI: HDMI v2.0; Підтримка HDR; Глибина кольору: 16.7M Colors; Статична контрастність: 3 000:1
Колір
Тип
монітор
Діагональ
27 "
Тип матриці
*VA
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9)
Час відгуку (GtG)
5 мс
Габарити (ШхВхТ)
610x452x170 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4900 грн.    до  6500 грн.

від 5 378  до 8 508 грн.
Монітор 27" LG 27U421A-B (27U421A-B)
Moyo.ua (Київ)
5 444 грн.
← купити
Монітор 27" LG 27U421A-B (27U421A-B.ADRZ)
Artline.ua (Київ)
← купити
LG Монітор LG 27U421A-B Black 27
MTA.ua (Київ)
5 599 грн.
← купити
Монітор LG 27U421A-B
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Монітор LG 27U421A-B
Itbox.ua (Київ)
← купити
Монiтор 27" LG 27U421A-B
АЛЛО (Київ)
← купити
Монітор LG 27" VA 100Hz 27U421A-B (UA)
Jabko.ua (Львів)
5 439 грн.
← купити
LG 27U421A-B
Mallprix.com (Київ)
5 508 грн.
← купити
Монітор LG 27U421A-B Black - 27" VA / 1920×1080 / 100 Гц
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Монітор LG 27" 27U421A-B VA Black 100Hz 27U421A-B.ADRQ
Click.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати LG 27U421A, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор LG 27U421A. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор LG 27U421A у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія