шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни34Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3
Купити вбудований холодильник Liebherr Plus IRBSd 5120 за ціною від 67199 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Liebherr Plus IRBSd 5120

Розм. монтажу (мм): 1772х560х550; Габарити (см): 177х54х54.5; Морозилка: немає; LED освітлення; Дезодоратор; авторозморожування; Динамічне охолодження; Швидке охолодження; Нульова камера (л): 96; зона свіжості;єм холодильника (л): 291; Об' перевішування дверей; індикатор закриття дверцят; дисплей
Загальний об'єм291 л
Кількість камер1
Контурів охолодження1
Компресорів1
Функції та можливості
Функціїрежим відпустки
захист від дітей
дисплей
індикатор закриття дверцят
перевішування дверей
Холодильне відділення
Об'єм холодильної камери291 л
Полиць7 шт
Складана полиця
Відсіки для зберіганнязона свіжості
Нульова камера (зона свіжості)96 л
Швидке охолодження
Динамічне охолодження
Автоматичне розморожування
Дезодоратор
LED освітлення
Морозильне відділення
Морозильна камеранемає
Загальне
Управліннясенсорне
Клас енергоспоживанняA++
Споживання енергії в рік120 кВт/год
Кліматичний класSN, N, ST, T (+10...+43 °С)
Кріплення фасадуковзне кріплення
Габарити (ВхШхГ)177х54х54.5 см
Розміри для монтажу (ВхШхГ)1772х560х550 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  75000 грн.    до  82500 грн.

від 67 199  до 163 589 грн.
Liebherr IRBSd 5120 Plus IRBSD5120
Liebherr-shop.in.ua (Київ)
75 959 грн.
← купити
LIEBHERR IRBSD 5120
Pro100market.com.ua (Київ)
75 731 грн.
← купити
Вбудований холодильник Liebherr IRBSD5120
Moyo.ua (Київ)
84 399 грн.
← купити
Холодильна камера Liebherr IRBSd 5120
Openshop.ua (Київ)
82 787 грн.
← купити
Вбудований холодильник Liebherr IRBSd 5120 Plus
Foroom.com.ua (Київ)
← купити
LIEBHERR IRBSD 5120
Vodogreyka.com.ua (Київ)
76 112 грн.
← купити
LIEBHERR IRBSd 5120
575.in.ua (Київ)
67 199 грн.
← купити
Liebherr IRBSd 5120
Mallprix.com (Київ)
80 294 грн.
← купити
Холодильна камера Liebherr IRBSd 5120
Tendo.com.ua (Київ)
71 909 грн.
← купити
Вбудований холодильник Liebherr IRBSd 5120 Plus
Click.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Liebherr Plus IRBSd 5120, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: вбудований холодильник Liebherr Plus IRBSd 5120. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на вбудований холодильник Liebherr Plus IRBSd 5120 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія