шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни55Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити дитяче автокрісло Lionelo Harmony i-Size за ціною від 11888 грн.
Відео 2Фото 101

Характеристики та опис Lionelo Harmony i-Size

Вага (кг): 13.3;ятиточкові; Тип ременів: п' Додатковий боковий захист; анатомічна подушка; база ISOFIX: база ISOFIX; висоти ременів; висоти підголівника; нахилу спинки; Індикатор правильного встановлення; Рекомендований зріст (см): 40 – 150; i-Size; 3 (22 – 36 кг); 2 (15 – 25 кг); 1 (9 – 18 кг)
Колір
Вагова група
0+ (0 – 13 кг)
1 (9 – 18 кг)
2 (15 – 25 кг)
3 (22 – 36 кг)
i-Size
Вікова група
1 – 12 місяців
8 – 48 місяців
3 – 7 років
6 – 12 років
Рекомендований зріст
40 – 150 см
Кріплення
ременем безпеки
ISOFIX
ніжка упору в підлогу
Розміщення
по ходу руху
проти ходу руху
Індикатор правильного встановлення
Регулювання
нахилу спинки / 5 положень /
висоти підголівника
висоти ременів / разом з підголівником /
поворотна система
Оснащення
база ISOFIX
знімний чохол
анатомічна подушка
Додатковий боковий захист
Тип ременів
п'ятиточкові
Вага
13.3 кг
Країна походження бренду
Польща
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 11 888  до 16 799 грн.
Автокрісло Lionelo Harmony I-Size Beige Sand Bamboo (LO-HARMONY I-SIZE BEIGE SAND BAMBOO) LO-HARMONY I-SIZE BEIGE SAND BAMBO
Itbox.ua (Київ)
11 996 грн.
← купити
Автокрісло Lionelo Harmony i-Size Pink Mauve Bamboo (5903771708814) 5903771708814
Будинок Іграшок (Київ)
13 579 грн.
← купити
Автокрісло Lionelo HARMONY I-SIZE GREY CONCRETE BAMBOO (LO-HARMONY I-SIZE GREY CONCRETE BAMBOO)
АЛЛО (Київ)
13 255 грн.
← купити
Дитяче автокрісло Lionelo Harmony I-size Beige Sand Bamboo (LO-HARMONY I-SIZE Beige Sand BAMBOO)
Stls.store (Київ)
13 999 грн.
← купити
Автокрісло LIONELO Harmony I-Size Grey Concrete Bamboo (LO-HARMONY I-SIZE GREY CONCRETE BAMBOO) LO-HARMONY I-SIZE GREY CONCR
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Автокрісло Lionelo Harmony I-Size Beige Sand Bamboo
MAUDAU (Київ)
13 369 грн.
← купити
Lionelo HARMONY I-SIZE BEIGE SAND BAMBOO HARMONYI-SIZEBEIGESANDBAMBOO
COMFY.ua (Київ)
← купити
Автокрісло Lionelo Harmony I-Size 0-36 кг, чорне, з карбону та бамбука
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
13 420 грн.
← купити
Дитяче автокрісло Lionelo HARMONY I-SIZE GREY CONCRETE BAMBOO
Batutprom.com.ua (Луцьк)
← купити
Автокрісло Lionelo Harmony I-Size Beige Sand Bamboo (LO-HARMONY I-SIZE BEIGE SAND BAMBOO) LO-HARMONY I-SIZE BEIGE SAND BAMBO
Brain.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Lionelo Harmony i-Size, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дитяче автокрісло Lionelo Harmony i-Size. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дитяче автокрісло Lionelo Harmony i-Size у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія