шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни31Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити ліжечко Lionelo Leonie Plus за ціною від 6993 грн.
Відео 1Фото 14

Характеристики та опис Lionelo Leonie Plus

Розміри ліжечка (см): 102x62x88.5; Спальне місце (см): 82.5х49; Колеса з фіксаторами; Шухляда / кошик для білизни; Боковина, що відкривається; Бічні стінки: глухі/сітка; Торцеві стінки: глухі; Днище: суцільне; Кількість рівнів днища: 6; Гойдаючий механізм: маятник (поперечний); Матеріал: метал; Тип: приставна
Колір
Типприставна
Матеріалметал
Конструкція
Гойдаючий механізммаятник (поперечний)
Кількість рівнів днища6
Днищесуцільне
Торцеві стінкиглухі
Бічні стінкиглухі/сітка
Боковина, що відкривається
Додатково
Комплектується матрацом
Шухляда / кошик для білизни
Колеса з фіксаторами
Інше
Спальне місце82.5х49 см
Розміри ліжечка102x62x88.5 см / 102x62x75.5 см /
Вага10.5 кг
Країна походження брендуПольща
Додаткові функції і можливості ліжечка Lionelo Leonie Plus:
• Розмір у складеному вигляді: 92х59х14 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6000 грн.    до  8750 грн.

від 6 993  до 9 503 грн.
Приставне ліжечко Lionelo Leonie plus grey stone (LO-LEONIE PLUS GREY STONE) LO-LEONIE PLUS GREY STONE
Будинок Іграшок (Київ)
7 199 грн.
← купити
Ліжечко Lionelo Leonie Plus Grey Stone
Stls.store (Київ)
← купити
Ліжечко Lionelo приставна LEONIE PLUS BEIGE SAND (LO-LEONIE PLUS BEIGE SAND) LO-LEONIE PLUS BEIGE SAND
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Ліжечко приставне LIONELO 3 в 1 LEONIE PLUS BEIGE SAND LO-LEONIE PLUS BEIGE SAND
FOXTROT.UA (Київ)
6 993 грн.
← купити
Дитяче ліжечко Lionelo Leonie Plus 3 в 1 Grey Stone, сіре (LO-LEONIE PLUS GREY STONE)
MAUDAU (Київ)
7 189 грн.
← купити
Lionelo LEONIE PLUS BEIGE TAUPE LEONIEPLUSBEIGETAUPE
COMFY.ua (Київ)
← купити
Ліжечко дитяче 3 в 1 Lionelo LEONIE PLUS GREY STONE
Batutprom.com.ua (Луцьк)
← купити
Ліжечко приставне Lionelo (LO-LEONIE PLUS GREY STONE) Акція!
АЛЛО (Київ)
7 019 грн.
← купити
Кроватка Lionelo приставная Leonie Plus 3 в 1 Grey Stone (LO-LEONIE PLUS GREY STONE)
Q-techno.com.ua (Київ)
← купити
Ліжечко Lionelo приставна Leonie Plus 3 в 1 Grey Stone (LO-LEONIE PLUS GREY STONE) LO-LEONIE PLUS GREY STONE
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ліжечко дитяче 3 в 1 Lionelo Leonie Plus Beige Sand (5903771707879)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Приставне ліжечко Lionelo Leonie Plus beige sand (LO-LEONIE PLUS BEIGE SAND) 5903771707879
Будинок Іграшок (Київ)
← купити
Ліжечко приставне LIONELO 3 в 1 LEONIE PLUS GREY STONE LO-LEONIE PLUS GREY STONE
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Ліжечко приставне Lionelo Leonie Plus Beige Sand (LO-LEONIE PLUS BEIGE SAND)
MAUDAU (Київ)
← купити
Lionelo Leonie Plus Beige Sand LeoniePlusBeigeSand
COMFY.ua (Київ)
← купити
Lionelo Leonie Plus Grey Stone LeoniePlusGreyStone
COMFY.ua (Київ)
← купити
Ліжечко дитяче 3 в 1 Lionelo LEONIE PLUS BEIGE SAND
Batutprom.com.ua (Луцьк)
← купити
Ліжечко дитяче 3 в 1 Lionelo LEONIE PLUS BEIGE TAUPE
Batutprom.com.ua (Луцьк)
← купити
Кроватка приставна Lionelo LEONIE PLUS BEIGE SAND (LO-LEONIE PLUS BEIGE SAND) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Ліжечко Lionelo приставна Leonie Plus 3 в 1 Grey Stone (LO-LEONIE PLUS GREY STONE) LO-LEONIE PLUS GREY STONE
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Ліжечко Lionelo приставна LEONIE PLUS BEIGE SAND (LO-LEONIE PLUS BEIGE SAND) LO-LEONIE PLUS BEIGE SAND
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ліжечко Lionelo приставна LEONIE PLUS BEIGE SAND (LO-LEONIE PLUS BEIGE SAND)
Q-techno.com.ua (Київ)
← купити
Ліжечко Lionelo приставна LEONIE PLUS BEIGE SAND (LO-LEONIE PLUS BEIGE SAND)
Rozetka.ua (Київ)
8 647 грн.
← купити
Ліжечко Lionelo приставна Leonie Plus 3 в 1 Grey Stone (LO-LEONIE PLUS GREY STONE)
Rozetka.ua (Київ)
8 764 грн.
← купити
Ліжечко дитяче 3 в 1 Lionelo LEONIE PLUS GREY STONE
Rozetka.ua (Київ)
7 565 грн.
← купити
Ліжечко дитяче 3 в 1 Lionelo LEONIE PLUS BEIGE SAND
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ліжечко Lionelo приставна LEONIE PLUS BEIGE SAND (LO-LEONIE PLUS BEIGE SAND)
Rozetka.ua (Київ)
8 594 грн.
← купити
Ліжечко Lionelo приставна Leonie Plus 3 в 1 Grey Stone (LO-LEONIE PLUS GREY STONE)
Rozetka.ua (Київ)
8 712 грн.
← купити
Ліжечко Lionelo приставна LEONIE PLUS BEIGE SAND (LO-LEONIE PLUS BEIGE SAND) Lionelo LO-LEONIE PLUS BEIGE SAND 1042113
Rozetka.ua (Київ)
9 503 грн.
← купити
Ліжечко дитяче 3 в 1 Lionelo LEONIE PLUS GREY STONE
Rozetka.ua (Київ)
8 639 грн.
← купити
Ліжечко дитяче 3 в 1 Lionelo LEONIE PLUS BEIGE SAND
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Lionelo Leonie Plus, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ліжечко Lionelo Leonie Plus. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ліжечко Lionelo Leonie Plus у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія