шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни48Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити манеж Lionelo Stefi Plus за ціною від 3685 грн.
Відео 1Фото 24

Характеристики та опис Lionelo Stefi Plus

Вага (кг): 9; Розміри (розкладений) (см): 125x65x76; Максимальне навантаження (кг): 15; бічний вхід; Рівнів висоти днища: 2; Регулювання висоти днища; Матеріал стінок: тканина/сітка; Матеріал каркасу: метал; Призначення: манеж-ліжечко; Тип: складаний
Колір
Тип
складаний
Призначення
манеж-ліжечко
Матеріал каркасу
метал
Матеріал стінок
тканина/сітка
Регулювання висоти днища
Рівнів висоти днища
2
Додатково
бічний вхід
колеса з фіксаторами
кишеня для іграшок
сумка для транспортування
Максимальне навантаження
15 кг
Розміри (розкладений) (ДхШхВ)
125x65x76 см
Розміри (складний) (ДхШхВ)
79.5x22.5x23.5 см
Вага
9 кг
Країна походження бренду
Польща
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3200 грн.    до  4500 грн.

від 3 685  до 5 179 грн.
Манеж Lionelo Stefi plus pink yellow (LO-STEFI PLUS PINK YELLOW) LO-STEFI PLUS PINK YELLOW
Будинок Іграшок (Київ)
3 799 грн.
← купити
Манеж-ліжко Lionelo Stefi Plus Pink Yellow
Stls.store (Київ)
← купити
Манеж LIONELO Stefi Plus Beige Cappuccino (LO-Stefi Plus BEIGE CAPPUCCINO) LO-Stefi Plus BEIGE CAPPUCCINO
FOXTROT.UA (Київ)
3 690 грн.
← купити
Манеж-ліжечко Lionelo Stefi Plus Pink Yellow (LO-STEFI PLUS PINK YELLOW)
MAUDAU (Київ)
← купити
Lionelo Stefi Plus Pink Yellow StefiPlusPinkYellow
COMFY.ua (Київ)
← купити
Манеж Lionelo STEFI PLUS GREY WHITE
Batutprom.com.ua (Луцьк)
← купити
Манеж Lionelo Stefi Plus (LO-STEFI PLUS PINK YELLOW) Акція!
АЛЛО (Київ)
3 704 грн.
← купити
Манеж-ліжко Lionelo Stefi Plus Pink Yellow 63144854
Happyland.ua (Харків)
3 685 грн.
← купити
Дитячий манеж Lionelo Stefi Plus Pink Yellow (LO-STEFI PLUS PINK YELLOW) LO-STEFI PLUS PINK YELLOW
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Дитячий манеж Lionelo Stefi Plus Pink Yellow (LO-STEFI PLUS PINK YELLOW)
Q-techno.com.ua (Київ)
3 849 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Lionelo Stefi Plus, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: манеж Lionelo Stefi Plus. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на манеж Lionelo Stefi Plus у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія