шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни38Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити ліжечко Lionelo Thomi Plus за ціною від 14570 грн.
Відео 1Фото 76

Характеристики та опис Lionelo Thomi Plus

Розміри ліжечка (см): 94x70х93.5; Спальне місце (см): 90х59; Колеса з фіксаторами; Шухляда / кошик для білизни; Боковина, що відкривається; Бічні стінки: глухі/сітка; Торцеві стінки: глухі; Днище: суцільне; Кількість рівнів днища: 7; Гойдаючий механізм: маятник (поперечний); Матеріал: метал; Тип: приставна
Колір
Типприставна
Матеріалметал / сталь /
Конструкція
Гойдаючий механізммаятник (поперечний)
Кількість рівнів днища7
Днищесуцільне
Торцеві стінкиглухі
Бічні стінкиглухі/сітка
Боковина, що відкривається
Додатково
Комплектується матрацом / 2 шт. /
Шухляда / кошик для білизни
Колеса з фіксаторами
Інше
Спальне місце90х59 см
Розміри ліжечка94x70х93.5 см / 102x62x75.5 см /
Вага28 кг
Країна походження брендуПольща
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 14 570  до 17 999 грн.
Манеж Lionelo Thomi plus grey concrete (LO-THOMI PLUS GREY CONCRETE) 5903771719865
Будинок Іграшок (Київ)
14 999 грн.
← купити
Ліжечко Lionelo THOMI PLUS BEIGE CARMEL (LO-THOMI PLUS BEIGE CARMEL) LO-THOMI PLUS BEIGE CARMEL
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Ліжечко приставне LIONELO THOMI PLUS BEIGE CARMEL (LO-THOMI PLUS BEIGE CARMEL) LO-THOMI PLUS BEIGE CARMEL
FOXTROT.UA (Київ)
14 570 грн.
← купити
Манеж Lionelo Thomi Plus beige carmel (LO-THOMI PLUS BEIGE CARMEL)
MAUDAU (Київ)
14 619 грн.
← купити
Lionelo THOMI PLUS GREY CONCRETE THOMIPLUSGREYCONCRETE
COMFY.ua (Київ)
← купити
Ліжечко Lionelo THOMI PLUS BEIGE CARMEL (LO-THOMI PLUS BEIGE CARMEL)
Q-techno.com.ua (Київ)
← купити
Ліжечко дитяче 5в1 Lionelo THOMI PLUS BEIGE CARMEL
Batutprom.com.ua (Луцьк)
← купити
Ліжечко дитяче 5в1 Lionelo THOMI PLUS BEIGE CARMEL (LO-THOMI PLUS BEIGE CARMEL) Акція!
АЛЛО (Київ)
14 624 грн.
← купити
Ліжечко Lionelo THOMI PLUS BEIGE CARMEL (LO-THOMI PLUS BEIGE CARMEL) LO-THOMI PLUS BEIGE CARMEL
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ліжечко дитяче 5в1 Lionelo Thomi Plus Beige Sand (LO-THOMI PLUS BEIGE SAND)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Lionelo Thomi Plus, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ліжечко Lionelo Thomi Plus. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ліжечко Lionelo Thomi Plus у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія