шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити камера відеоспостереження Logitech Circle View за ціною від 8496 грн.
Відео 5Фото 12

Характеристики та опис Logitech Circle View

Кут огляду по вертикалі (°): 180; Кут огляду по горизонталі (°): 180;яче око»; «Риб' Роздільна здатність відео (пікс.): 1920x1080; Кількість мегапікселів: 2; Тип матриці: CMOS; ІЧ підсвічування; мобільний застосунок; Wi-Fi: Wi-Fi 4 (2.4 ГГц); Тип корпуса: переносна (настільна); Використання: у приміщенні
Колір
Використанняу приміщенні
Тип корпусапереносна (настільна)
ПідключенняWi-Fi 4 (2.4 ГГц)
Можливості камери
Конструкція і можливостімікрофон
динамік зворотного зв'язку
мобільний застосунок
ІЧ підсвічування
Кількість світлодіодів2 шт.
Дальність підсвічування5 м
Матриця
Тип матриціCMOS
Кількість мегапікселів2 МП
Роздільна здатність відео1920x1080 пікс.
Об'єктив
«Риб'яче око»
Кут огляду по горизонталі180 °
Кут огляду по вертикалі180 °
Інше
Робоча температура-20 °C ~ +50 °С
Рівень захистуIP64
Габарити57x57x71 мм
Вага253 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7750 грн.    до  11000 грн.

від 8 496  до 13 057 грн.
Logitech Веб-камера Logitech Circle View HomeKit Black (961-000490)
MTA.ua (Київ)
9 599 грн.
← купити
Веб-камера Logitech Circle View Black (961-000490)
Saren.com.ua (Львів)
8 655 грн.
← купити
Розумна камера відеонагляду Logitech Circle View HomeKit (961000489)
iCases.ua (Київ)
8 499 грн.
← купити
IP-камера відеоспостереження Logitech Circle View HomeKit (961-000490) 961-000490
Sota.store (Київ)
9 630 грн.
← купити
Logitech Circle View HomeKit (961-000490) 961-000490
Kvshop.com.ua (Київ)
11 077 грн.
← купити
Веб камера Logitech Circle View Wired camera (961-000490)
Rozetka.ua (Київ)
13 057 грн.
← купити
Веб-камера Logitech Circle View Black (961-000490)
Redprice.sale (Львів)
← купити
Веб-камера Logitech Circle View Black (961-000490)
Tomdom.in.ua (Львів)
8 505 грн.
← купити
Веб-камера Logitech Circle View Black (961-000490)
Timesport.com.ua (Львів)
8 496 грн.
← купити
IP-камера Logitech Circle View Wired 1080p 180° HomeKit Black (961-000490)
Rozetka.ua (Київ)
10 349 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Logitech Circle View, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: камера відеоспостереження Logitech Circle View. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на камера відеоспостереження Logitech Circle View у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія