шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни61Опис Відгуки  Обговорення1Корисне
Купити WEB-камера Logitech PTZ Pro 2 за ціною від 17799 грн.
Відео 21Фото 6

Характеристики та опис Logitech PTZ Pro 2

Габарити (мм): 146x131x130; Комплектний кабель: USB A – USB C; кнопка швидкої зйомки; Фокусування: автоматична; Зйомка Full HD (1080p): 1920x1080 пікс. 30 к/с; Мегапікселів: 2.0; Призначення: для конференцій
Колір
Призначення
для конференцій
Зйомка Full HD (1080p)
1920x1080 пікс. 30 к/с
Фокусування
автоматична
Функції та можливості
кнопка швидкої зйомки / на пульті /
Габарити
146x131x130 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 17 799  до 41 899 грн.
PTZ-камера Logitech PTZ Pro 2 (960-001186) 960-001186
Artline.ua (Київ)
25 999 грн.
← купити
Веб-камера Logitech PTZ Pro 2 (960-001186)
Touch (Дніпро)
31 069 грн.
← купити
WEB-камера для конференцій LOGITECH PTZ Pro 2 Camera (L960-001186) L960-001186
FOXTROT.UA (Київ)
31 499 грн.
← купити
Logitech PTZ Pro 2 960-001186,960-001185
Evomusic.com.ua (Київ)
21 583 грн.
← купити
Logitech Ptz Pro 2 (960-001186, 960-001185, 960-001184)
Цифра (Київ)
19 338 грн.
← купити
Logitech Ptz Pro 2 (960-001186, 960-001185, 960-001184)
Stls.store (Київ)
19 856 грн.
← купити
Logitech 960-001186
Mallprix.com (Київ)
25 481 грн.
← купити
Веб-камера Logitech PTZ Pro 2 (960-001186)
Redprice.sale (Львів)
19 556 грн.
← купити
Веб-камера Logitech PTZ Pro 2 (960-001186) 960-001186
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Веб-камера Logitech PTZ Pro 2 (960-001186) 960-001186
Itbox.ua (Київ)
← купити
Logitech PTZ Pro 2 (960-001186)
Tehnomart.com (Київ)
25 355 грн.
← купити
Веб-камера Logitech PTZ Pro 2 (960-001186) PTZ Pro 2 (960-001186)
Denika.ua (Харків)
18 714 грн.
← купити
Веб-камера Logitech PTZ Pro 2 (960-001186) 960-001186
Sota.store (Київ)
18 000 грн.
← купити
Веб-камера Logitech PTZ Pro 2 (960-001186) 960-001186
Luckylink.kiev.ua (Київ)
32 917 грн.
← купити
Веб-камера Logitech PTZ Pro 2 (960-001186)
Easybay.com.ua (Київ)
17 938 грн.
← купити
Веб-камера Logitech PTZ Pro 2 (960-001186)
Justbuy.com.ua (Київ)
18 049 грн.
← купити
Веб-камера Logitech PTZ Pro 2 (960-001186) 960-001186
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Веб-камера Logitech PTZ Pro 2 (960-001186)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
25 115 грн.
← купити
Веб-камера Logitech PTZ Pro 2 (960-001186)
Smartmag.biz.ua (Львів)
18 454 грн.
← купити
Веб-камера Logitech PTZ Pro 2 (960-001186)
Q-techno.com.ua (Київ)
18 522 грн.
← купити
Веб-камера Logitech PTZ Pro 2 (960-001186)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Веб-камера Logitech PTZ Pro 2 (960-001186) 960-001186
E-server.com.ua (Київ)
29 666 грн.
← купити
Веб-камера Logitech PTZ Pro 2 (960-001186) 960-001186
Game-shop.com.ua (Київ)
17 799 грн.
← купити
Logitech PTZ Pro 2 (960-001186) — Веб-камера FullHD, USB, CMOS 960-001186
Comtrade.ua (Київ)
27 107 грн.
← купити
Веб-камера Logitech PTZ Pro 2 Black/Silver (960-001186) 960-001186
Skay.ua (Одеса)
← купити
Веб-камера Logitech PTZ PRO 2 (960-001186) 960-001186
icom.net.ua (Київ)
24 222 грн.
← купити
Logitech PTZ Pro 2 (960-001185, 960-001186) (EU)
Mobileplanet.ua (Одеса)
18 187 грн.
← купити
Веб-камера Logitech PTZ Pro 2 (960-001186)
Zhuk.ua (Київ)
18 682 грн.
← купити
ВЕБ-камера LOGITECH PTZ PRO 2 CAMERA - EMEA (960-001186) (960-001186)
ACDC.com.ua (Київ)
19 999 грн.
← купити
Веб-камера Logitech PTZ PRO 2 (960-001186) Black 960-001186
Telemart.ua (Київ)
← купити
Web-камера Logitech PTZ Pro 2 Silver (960-001186) 960-001186
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Веб-камера Logitech PTZ Pro 2 (960-001186)
Tv-mir.com.ua (Київ)
18 545 грн.
← купити
Веб-камера Logitech PTZ Pro 2 (960-001186)
Semtech.com.ua (Луцьк)
19 559 грн.
← купити
Веб-камера Logitech PTZ Pro 2 Black-Grey (960-001186)
MAUDAU (Київ)
36 224 грн.
← купити
Logitech Веб-камера Logitech PTZ Pro 2 Black Gray 2.0 Мп з мікрофоном
MTA.ua (Київ)
33 099 грн.
← купити
Logitech PTZ Pro 2 (960-001186) 960-001186
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Веб-камера Logitech PTZ Pro 2 Black-Grey (960-001186) 960-001186
Compx.ua (Київ)
← купити
Веб-камера Logitech HD PTZ Pro 2 Webcam (960-001186)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Веб-камера Logitech PTZ Pro 2 (960-001185)
Touch (Дніпро)
18 439 грн.
← купити
Веб-камера Logitech PTZ Pro 2 (960-001186)
Tomdom.in.ua (Львів)
19 562 грн.
← купити
Веб-камера Logitech PTZ Pro 2 (960-001186) 960-001186
Zaua.store (Львів)
← купити
Веб-камера Logitech PTZ Pro 2 (960-001186)
Timesport.com.ua (Львів)
19 553 грн.
← купити
Веб-камера Logitech PTZ Pro 2 (960-001186)
Timesport.com.ua (Львів)
31 720 грн.
← купити
Веб-камера Logitech PTZ Pro 2 (960-001186) UA 960-001186
Sota.store (Київ)
← купити
Веб-камера Logitech PTZ Pro 2 (960-001186)
Rozetka.ua (Київ)
24 194 грн.
← купити
Веб-камера Logitech HD PTZ Pro 2 Webcam (960-001186)
Rozetka.ua (Київ)
26 199 грн.
← купити
Веб-камера Logitech PTZ Pro 2 (960-001186)
Rozetka.ua (Київ)
23 585 грн.
← купити
Веб-камера Logitech HD PTZ Pro 2 Webcam (960-001186)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Веб-камера Logitech PTZ Pro 2
Rozetka.ua (Київ)
28 755 грн.
← купити
Веб-камера Logitech HD PTZ Pro 2 Webcam (960-001186)
Rozetka.ua (Київ)
26 299 грн.
← купити
Веб-камера Logitech PTZ Pro 2 (960-001186) (1378865)
Rozetka.ua (Київ)
30 277 грн.
← купити
Веб-камера Logitech PTZ Pro 2 (960-001186) [109354]
Rozetka.ua (Київ)
40 799 грн.
← купити
Веб-камера Logitech PTZ Pro 2 (960-001185) [134936]
Rozetka.ua (Київ)
24 199 грн.
← купити
Веб-камера Logitech PTZ Pro 2 (960-001186)[3001]
Rozetka.ua (Київ)
36 835 грн.
← купити
Веб-камера Logitech PTZ Pro 2 960-001186 Black/Silver
Rozetka.ua (Київ)
41 899 грн.
← купити
Веб-камера Logitech PTZ Pro 2 Black-Grey (960-001186)
Rozetka.ua (Київ)
41 342 грн.
← купити
Веб-камера Logitech PTZ Pro 2 (960-001186) Logitech 960-001186 920124
Rozetka.ua (Київ)
34 319 грн.
← купити
Web камера Logitech PTZ Pro 2 (960-001186)
Rozetka.ua (Київ)
39 379 грн.
← купити
Веб-камера Logitech PTZ Pro 2 (960-001186)
Rozetka.ua (Київ)
34 440 грн.
← купити
Web-камера Logitech PTZ Pro 2 (960-001186,960-001185)
Rozetka.ua (Київ)
25 578 грн.
← купити
Веб-камера Logitech PTZ Pro 2 (960-001186)
Rozetka.ua (Київ)
27 253 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Logitech PTZ Pro 2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: web-камера Logitech PTZ Pro 2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на web-камера Logitech PTZ Pro 2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія