шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Килимок для мишки Logitech Studio Series Desk Mat

Ціни136Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити килимок для мишки Logitech Studio Series Desk Mat за ціною від 1266 грн.
Відео 1Фото 21

Характеристики та опис Logitech Studio Series Desk Mat

Прошитий контур; Захист від вологи; Матеріал основи: гума; Матеріал поверхні: тканина; Форма килимка: прямокутний; Товщина (мм): 2; Ширина (глибина): 300; Довжина: 700; Тип: звичайний
Колір
Тип
звичайний
Розміри (ДхШхТ)
700x300x2 мм
Форма килимка
прямокутний
Матеріал поверхні
тканина
Матеріал основи
гума
Захист від вологи
Прошитий контур
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 266  до 2 037 грн.
Ігрова поверхня Logitech Desk Mat Studio Series Mid Grey (956-000052) 956-000052
Artline.ua (Київ)
1 449 грн.
← купити
Logitech 956-000052
Mallprix.com (Київ)
1 310 грн.
← купити
Килимок LOGITECH Desk Mat Studio Series Lilac (956-000149) 956-000149
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Ігрова поверхня Logitech Desk Mat Studio Lilac (956-000149) 956-000149
Click.ua (Київ)
← купити
Килимок для миші Logitech Desk Mat Studio Series Mid Grey (956-000052)
АЛЛО (Київ)
← купити
Килимок для миші Logitech Desk Mat Studio Series (Mid Gray) (UA) 956-000052
Jabko.ua (Львів)
← купити
Килимок для мишки Logitech Desk Mat Studio Series Mid Grey (956-000052) 956-000052
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Килимок для мишки Logitech Desk Mat Studio Series Mid Grey (956-000052) 956-000052
Itbox.ua (Київ)
← купити
Килимок для миші Logitech Desk Mat Studio Series (956-000149) Lilac 956-000149
Telemart.ua (Київ)
← купити
Logitech Desk Mat Studio Series Darker Rose (956-000053)
Tehnomart.com (Київ)
1 366 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Logitech Studio Series Desk Mat, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: килимок для мишки Logitech Studio Series Desk Mat. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на килимок для мишки Logitech Studio Series Desk Mat у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія